Kirde Rock 2019Kasutaja  tarvonrga projekt kategoorias Sündmus

Kirde Rock 2019 on jätk eelmisel aastal suurt elevust ja positiivset tagasisidet toonud Kohtla-Järve linnas toimunud Kirde Rock 2018 nimelisele muusika festivalile. Üritus toimub ka seekord  Kohtla-Järve linna külje all 30.08.19. Selle kandi ainuke suvine levimuusika festival, kus peamine osa esinejatest on kohalikud noored ja ka mitte nii noored muusikud. Viljeletavateks stiilideks on peamiselt rock, punk, blues ja ka tantsulisem muusika.

Festival on võimaluseks kohalikel elanikel nautida oma linnas kvaliteetse heliga muusikat, näha oma sõpru ja tuttavaid ning nautida festivali melu. Väljastpoolt tulijad saavad tutvuda kohaliku muusika eluga ja külastada linna ning selle ümbrust. Samal ajal toimub ka vanavara laat.

Üritust korraldavad kohaliku taustaga muusikaentusiastid, kelle ideeks on kohalikku stagneerunud kultuuriellu tuua värskendav tuulepuhang. Üritus on tasuta kõigile, kuna eesmärgiks on see, et tuleksid kõik kohalikud inimesed, kes soovivad, ning tulemine ei jääks pileti hinna taha. Sellega anname ka kohalikele kollektiividele võimaluse esineda suure publiku ees.

Kirde Rock 2018 lavalaudatel esines peaesinejana legendaarne Vennaskond. Juhul, kui festival õnnestub, on sellelgi aastal kohalike kõrval peaesinejateks Sõpruse Puiestee ja Silo i Ljudi Ukrainast! Bändide kohta saate jooksvat infot meie Facebooki lehel.

Kogutud annetused lähevad 100% kontserdi korraldusfondi. Esmajärjekorras tasume bändide honorarid, helitehnika rendi, lava- ja teenindava personali kulud.
 


 

Sarnased projektid

Joogafestival 2019

  • 0%kogutud
  • 1€toetatud
  • 5 päeva veel

Helitehnika üleilmsetele eesti kultuuripäevadele!

  • 10%kogutud
  • 310€toetatud
  • 7 päeva veel