Kultuuridessant 2015Kasutaja  annaliisa.zirkel projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Tere kallid Hooandjad!

Kas Sa oled olnud kunagi olukorras, kus teed valmis midagi suurepärast ja tahad seda maailmaga jagada, kuid ei saa? Meil on just selline rõõm ja Sina saad meid aidata.

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias valmib igal aastal mitmeid andekaid lavastusi, muusikateoseid, käsitöö esemeid jpm, kuid nad jäävad vaid Viljandisse. Meil on aga välja mõeldud plaan, kuidas neid esitleda tervele Eestimaa publikule.

KULTUURIDESSANT! See on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite projekt, mis esitleb üle-Eesti tudengite diplomitöid. Toob 6 Eestimaa suuremasse linna esitlusse nelja aasta jooksul õpitud, katsetatud, lihvitud ja parandatud loovteosed, et ka Sina saaks nendega tutvuda.

Kultuuridessant toimub 4.05-13.05.2015 ja vallutab Viljandi, Tartu, Pärnu, Tallinn, Narva ja Rakvere.

Täpsema programmi leiad meie kodulehelt: kultuuridessant.ee

Aga miks peaksid Sina projekti toetama?

Esiteks annad Sa võimaluse esitleda tudengitel seda, mida nad on aastate jooksul õppinud. Võimaluse neil ennast väljendada, oma mõtteid ja ideid jagada. Ega tuntuski paha tee!

Teiseks on see Sinu võimalus tutvuda tulevaste kultuurimaastiku kujundajatega. Ole esimene, kes teab uue näitleja nime laval, muusikut kontserdil või mustrit vaibal!

Kolmandaks aitad Sa kaasa ühe suurepärase projekti elluviimisele, sest kõik need 150 inimest, kes Kultuuridessandil osalevad saavad õppida kuidas korraldada sellist vinget kultuurifestivali. See on tudengite ühistööna valmiv kultuurifestival! 

Neljandaks on Sul võimalus osa saada vingest ja tihedast kultuuriprogrammist. Selliseid elamusi, nagu Kultuuridessandil sa naljalt juba tavateatrist või kontserdisaalist ei saa. Elamused garanteeritud!

Viiendaks annad Sa hoogu mitte „lihtsalt“ projektile, vaid millelegi suurele, õilsale, heale, loovale, et unistused saaksid reaalseks.

Kuhu kaob raha ja kuidas sünnib kultuur?

Meil on plaanis läbida 6 linna, tuua teieni üle 60 kultuurisündmuse, ratastel vurada 9000 km ja kulutada selleks kõigeks 10 päeva. Sinu toetatud summa kulub seega selleks, et me jõuaksime igaüheni teist. Meie kuluallikateks on peamiselt transport ja tehnika.

Seega kallis kultuurisõber, anna meile hoogu ja meie anname hoogu loovusele, et vallutada Eesti Kultuuridessandiga!

Kultuuridessandi meeskond,

  • 34 hooandjat
  • 570€kogutud 500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 03.May.2015