Kultuuridessant annab hoogu noortele tegijateleKasutaja  Helena Tamm projekt kategoorias Kunst

Mängi videot

Kultuuridessant on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite loodud kunstiteoste üle-Eestiline esitamine. Projekti eesmärk on aidata silma paista noortel loovisikutel ja programm on tihe!

Toimumisaeg: 06.05-17.05.2014

Toimumiskohad: Viljandi, Tartu, Pärnu, Tallinn, Narva ja Rakvere

Kultuuridessandi meeskonna moodustavad: TÜ VKA kultuurikorralduse eriala tudengid Helena Tamm, Liisa Nurmela, Andero Kuhhi, Kristlin Kunnus, Marili Niidumaa, Taavi Tihanov, Viljar Piir, Anna-Liisa Zirkel, Mihkel Feldschmidt.

Kultuuridessant viidi esimest korda ellu eelmisel kevadel, peale mida võisid kõik asjaosalised tõdeda, et tegemist on vajaliku ja liitva ettevõtmisega. Kultuuridessandi selleaastases programmis on 10 monolavastust, 1 tehnilise teatri etendus, 2 täispikka teatrilavastust, 4 tantsuetendust, 2 erinevat kontserti, videoinstallatsioonid, loengud, töötoad, vestlusringid ja KULTUURIDESSANDI PIDU 15.05 Von Krahlis, Tallinnas.

See on tudengite ühistööna valmiv kultuurifestival! Meie suurimaks partneriks on organisatsioon, kus kõik üheskoos tegutseme - Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, mõeldes kaasa, andes nõu ning toetades ka jõuga. Meie, ehk kultuurikorraldajate, tantsijate, koreograafide, muusikute, näitlejate, lavastajate, valgustajate, helindajate, butafooride ja käsitöölaste kätes on selle projekti kogu käik ja õnnestumine, ka rahaliselt. Meie ühised jõupingutused viivad Kultuuridessandi täismahus ellu.

Väljaminekud ei ole väikesed, korraldajad peavad arvestama eelkõige kuue linna vahelise transpordikuluga. Kogu Kultuuridessandi vältel on pidevas sõidus on enam kui 50 osalejat, kontsertide ja etenduste jaoks tarvilik tehnika ning lavakujundused. Samuti ei saa mööda vaadata mahukatest teavitustöödest. Sellepärast pöördume ka hooandjate poole. Andke meile hoogu, et saaksime hoogu anda noortele tegijatele ja pange vaim valmis - Kultuuridessant tuleb!

Auhindadest

Kiridoomino ja Kihnu doomino on valminud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna õppetööna.

Muusikakogumik/Mälupulk

Muusikakogumikule on koondunud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna mineviku ja oleviku kõnekamad näited, vanim salvestis on aastast 1991, uuemad lähiaastatest. Muusikakogumik on stiliseeritud pihlakapuust mälupulgal sellisena, et osa mälupulgast hõivab muusikakogumik ning teine osa jääb kasutajale vabaks kasutamiseks – mäletamiseks.

 

  • 50 hooandjat
  • 727€kogutud 700€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 10.Apr.2014

Sarnased projektid

"Geeniuse pink" Mati Undi muuseumisse

  • 22%kogutud
  • 876€toetatud
  • 33 päeva veel