Laulupesa uued Muusikavideod!Kasutaja  Airi Liiva projekt kategoorias Muusika

Mina olen Airi Liiva, Laulupesa laste õpetaja ja laululooja.

Meie pesa on ägedat ja toimekat sagimist täis. Peagi-peagi valmivad professionaalsed muusikavideod meie 14 uuele laulule: "Pidupäev", "Kõigil oma", "Porilaul", "Sinu moodi", "Tormi ja tuulega", "Koduteel", "Vaba päev", "Sulle-mulle", "Väikene soov", "Eesti laps", "Väikeste tüdrukute väikesed asjad", "Soengusamba", "Jõuluaeg", "Hääled".

Videote autorid on Indrek Kasesalu ja Elina Kasesalu ("Sulle-mulle" ja "Vaba päev").

Anname välja ka muusikavideotest DVD- ja mp4 plaadi, millel on kõik 14 uut videot, lisaks video laulule „Võidumees“, mille filmisime koostöös Eesti tippsportlastega ja mis ilmus eelmise aasta kevadel.

Valminud videosid esitleme 2019 aasta aprillikuus üle Eesti Apollo kinosaalides.

Muusikavideote filmimises osales kokku rohkem kui 200 Tartu säravat ja andekat last - Laulupesa laululapsed ja Shate tantsukooli tantsijad.

Muusikavideos "Pidupäev" löövad kaasa ka säravad Tarbatu rahvatantsijad.

Muusikavideos "Väikene soov" tantsib Vanemuise teatri imeline balletisolist Maria Engel.

Oleme videosid filminud juba pea aasta aega. Alustasime päikeselisel kevadel, filmisime soojal suvel, kuldsel sügisel ja lõpetasime filmimise kargel, lumisel ja muinasjutulisel talvel.

Oleme filminud Tartu Lauluväljakul, Valgjärve lumises ja härmas looduses, Mõniste talurahvamuuseumis, Elleri muusikakooli Tubina saalis, Eesti Rahva Muuseumi teatrisaalis, kuldsel Toomemäel, Luke mõisapargis, Tartu armsates aedades ja kodudes, spetsiaalselt video jaoks valminud poripõllul, metsades, parkides ja põldudel.

Sinu toetust vajame, et meie filmitud materjal saaks videoteks monteeritud!

Kui toetust koguneb rohkem, aitab see kanda muusikavideote filmimisega kaasnenud lisakulud (ruumide ja valgustustehnika rent) ja DVD ja mp4 plaatide väljaandmisega kaasnevaid kulusid.

Hooandmise eest kingin Sulle värskeid muusikavideote mp4 ja DVD plaate, juba ilmunud Laulupesa CD-plaate ja laulikuid ning kinoesitluse pileteid. Kaugemalt pärit toetajatele saadan kingitused lahkelt postiga (postikulu tasub saaja). 

  • 336 hooandjat
  • 10000€kogutud 5000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 03.Apr.2019

Sarnased projektid

Silver Jusilo EP "Peatükk" väljaandmine

  • 29%kogutud
  • 735€toetatud
  • 20 päeva veel

OOPUS uue albumi väljaandmine

  • 78%kogutud
  • 3527€toetatud
  • 10 päeva veel