Lemmiklooma- ja kodutootedKasutaja  Tarvo Seljamäe projekt kategoorias Disain

Meie tegemised on suunatud peamiselt lemmikloomadele, valmistades lemmikloomadele mõeldud söögialuseid ja magamisasemeid, mis on valminud kõik  käsitööna ning materjaliks on kasutatud puitu, mille soojust ja ehedust soovime tuua ka teiste kodudesse. Lisaks lemmiklooma toodetele pakume ka kodutoodetana söögi serveerimisaluseid, lõikelaudasid ning teisi puidust aluseid. Kui siiani oleme pakkunud oma tooteid peamiselt tuttavatele, siis nüüd sooviksime oma tooteid pakkuda laiemale hulgale inimestele, selleks oleks vaja tõsta veelgi oma tööde kvaliteeti ja taset, mis nõuab aga uute seadmete soetamist mille rahastamine meil endal käib ülejõu, kuna ettevõtte loomisega kaasneb veel palju teisi kulusid.
 

Kes me oleme?

Oleme Tarvo ja Kätlin, kes soovivad oma kätega luua midagi uut ning loodud väärtust teistega jagada. Meie inspiratsiooni allikaks on meie lemmikloomad kelle vajadusi järgides on tooted ka sündinud. Meie kodus elavad kaks saksa lambakoera ja üks kass, seega pole tooted keskendunud vaid visuaalsele küljele vaid ka toote praktilisusele ja vajalikkusele. Meie motivaatoriteks on olnud meie pered, sõbrad ja tuttavad, kes on meid innustanud, suunanud ja motiveerinud.
 

Mida me teeme?

Valmistame puidust lemmiklooma söögialuseid ja magamisasemeid ning lisaks teeme kodutooteid nagu näiteks söögi serveerimisalused ja lõikelauad, et täiustada interjööri ilusate ja praktiliste puidust toodetega. Kõik meie tooted on valmistatud puidust ja käsitööna. Lemmiklooma pesad on valmistatud puidust kuhu komplekti kuulub ka madrats, mille kangast on võimalik luku abil eemaldada.
 


 

Lemmiklooma söögialused on valmistatud puidust ning komplekti kuuluvad roostevabast terasest kausid, mis on ümbritsetud kummitihendiga, selleks et kausid ei loksuks ega koliseks.
 

Milleks siis ikkagi lemmiklooma söögialused?

Sulle, kui lemmiklooma omanikule: need sobivad sinu interjööriga ja on stiilsed; näitad hoolivust oma lemmiku suhtes; nõud ei liigu söömiseajal mööda põrandatringi ja kausid ei lähe ümber; söögialused on pika elueaga ja praktiline kingitus oma lemmikule.

Nüüd siis peamsied põhjused, milleks oleme otsustanud teha lemmiklooma söögialuseid. Sinu lemmikule: kui sinu lemmik sööb sööki kõrgemale asetatud aluselt, siis see vähendab pingeid tema kaelas, esikäppades, õlgades; kutsikaeas suuremat kasvu koertes vähendab kõrgemale asetatud söögi söömine selga küürutekkimise ohtu; vähendab mustuse sattumist sinu lemmiku vee ja toidu sisse. Seega ei ole tegemist pelgalt ilusa ja praktilise kingitusega vaid toode on ka sinu lemmiku tervist parandava väärtusega.
 


 


 

Meie unistus ja eesmärk

Meie unistuseks on luua ühiselt üks väike, aga hästi toimiv ettevõte, mis on suunatud käsitööna valminud lemmiklooma -ja kodutoodetele. Meie eesmärk on pakkuda inimestele kvaliteetset eestimaist toodet, milleks on eelkõige personaalsed ja konkreetse kliendi vajadusi täitvad tooted. Oleme suunatud personaalsele lähenemisele, mille eesmärgiks ei ole masstööstus. Kõik mida me teeme on valminud käsitööna ja enda poolt, millesse oleme pannud kogu oma armastuse, hoolivuse ja hea energia. Kuid selleks, et oma unistust täita oleks meil vaja just teie abi. Pane oma õlg alla ja aita meil täita oma unistus. Me küsime toetust, selleks et soetada tootmiseks vajalikud seadmed, selleks et pakkuda kleindile kvaliteetset toodet, et saaksime konkureerida suuremate ettevõtetega. Need seadmed on: järkamissaag ja puidupuurpink.

Juhul, kui toetajaid on rohkem ning me kogume rohkem kui 600 eurot, siis see raha läheb kodulehe ja ettevõtte loomiseks. Kui tundsid, et sulle meeldib  meie idee ja sooviksid, et see oleks ka teistele kättesaadav, siis anna oma väike panus meie unistuse täitmiseks.

Vaata lisaks ka: https://www.facebook.com/MonaDisain/

Suur tänu teile kõigile, kes te otsustasite anda omapoolse panuse meie toetamiseks, meile tähendab see väga palju ja on väga suure tähendusega meie unistuse täitmiseks. Suured asjad saavad alguse väikestest asjadest! Kuna kõigile on teada, et tasuta lõunaid pole olemas, siis oleme omalpoolt pannud välja ka mõned auhinnad.
 

Aitäh Teile!

Sarnased projektid

„Paneme kelgu veerema“

  • 2%kogutud
  • 170€toetatud
  • 44 päeva veel