Lifeisaview dokumentaalfilm – Elu kaubikusKasutaja  Lifeisaview projekt kategoorias Film & Foto

 

100% - Film linastub Tallinnas / TEHTUD

150% - Linastused Pärnus ja Tartus / TEHTUD

200% - Dailyvlog ja üks lisalinastus / TEHTUD

350% - ME ANNAME BUSSI ÄRA*

1000% - Reisisari "Lifeisaview ümbermaailmareis"

TSAU SÕBRAD!
 

KES ME OLEME?
 

Oleme Eero(28), Mari-Anne(27) ja Aleksander (4) ja veame koos sotsiaalmeedias vahvat ettevõtmist Lifeisaview. Eelmisel aastal otsustasime perega müüa maha suurema osa meie isiklikest asjadest, vahetada sõiduauto ligi 20-aastat vana valge kaubiku vastu ja võtta ette meie senise elu SUURIM seiklus. Kolisime 3. oktoobril oma pisikesest Pärnu korterist veelgi väiksemasse kaubikusse ja reis Euroopasse võis alata. Tänaseks oleme elanud üle 8 kuu kaubikus. Hoiame oma perekonda, sõpru ja kõiki huvilisi kursis meie Youtube kanalil, kuhu laeme regulaarselt üles eestikeelseid videoid meie reisist, seiklustest, raskustest ja rõõmudest, mida kõike pakub teelolek ja kaubikus elamine.
 


 

MIDA ME TEEME?
 

Suvi on käes ja aeg on uuesti teele asuda. Meil tuli idee teha oma seiklustest täispikk dokumentaalfilm ja oleme otsustanud seda teha koostöös Hooandjaga. Kampaania raames on võimalik anda hoogu juurde filmile, mida tahame kõikidele huvilistele augusti lõpus Eestis näidata.
 


 

MILLEST FILM RÄÄGIB?
 

Dokumentaalfilm Lifeisaview / Elu kaubikus jälgib kolmeliikmelist peret, kes minimalismi harrastajatena oma neljarattalise koduga Euroopat avastavad. Selles filmis teed kaasa rännaku Euroopa lõunapoolseimast punktist kõige põhjapoolsema punktini. Saad näha, mis on sellise elu juures suurimad väljakutsed ning mida imelist saab pakkuda just üksnes Vanlife. Lisaks räägime, kuidas me sellise idee peale tulime, kuidas valmis kaubikust meie päris oma esimene kodu, kus oleme seni käinud ja mida teinud. Elame tarbimisühiskonnas, kus igapäevaselt surutakse peale "kõige uuemaid tehnikavidinaid" mida meil "väga vaja" on. Soovime tuua fookuse materialismilt tagasi kõige olulisemale, milleks on perekond, sõbrad, suhted ja tervis.
 


 

MIS ON EESMÄRK?
 

Projekti toetades kindlustad, et valik alternatiivsest eluviisist jõuaks võimalikult paljude eestlasteni ning avab nende silmad, kuidas on võimalik taskukohasemalt reisida ja miks mitte ka elada. Loodame näidata filmi võimalikult paljudes linnades ja kohe KINDLASTI tahame me jõuda sinuni! Tahame sinuga jagada seda filmi ja pilte teekonnast, rääkida oma kogemusest ning vastata kõikvõimalikele küsimustele. Number üks eesmärk on inspireerida ja sütitada vaatajates mõtet, et elu on ilus ja avastamiseks loodud.
 

AUHINNAD
 

Võtsime ühendust Eesti kõige ägedamate ettevõtetega, kelle tooteid ise igapäevaselt kasutame ja sinuga jagada soovime. Auhindade seast leiad laia valiku erinevaid tasemeid, millega filmi valmimisele kaasa aitad. On see kinopilet, logoga riideese, signatuur seeria tooted või hoopiski soov kogeda isiklikult vanlife’i Eesti kõige ägedamas kaubikus – meie kodus.
 

HEKKPIPE X LIFEISAVIEW signatuur vesipiip

Korduvalt on küsitud, mis asja oma vlogides kogu aeg näitame. Otse loomulikult on see Hekkpipe – päris oma Eestis käsitööna valminud vesipiip, mis sobib ideaalselt aktiivset eluviisi armastavale inimesele. Uudne disain lubab piipu hõlpsalt liigutada ja mis kõige olulisem: ei pea muretsema põleva söe pärast – see on turvaliselt kupli all ja ei lähe sealt kusagile.
 


 

MOGUL X LIFEISAVIEW signatuur longboard

Oi, see on meie lemmik! Imetore on soojal suveõhtul sõpradega mööda rannapromenaadi kruiisida. Ja mis veelgi parem – sel suvel saame seda teha päris oma longboardiga. Lõime käed kohaliku surfiguru Moguliga, kes on teinud laudu käsitööna juba mitu aastat. Meie oleme igatahes ülimalt õnnelikud. Laualt leiab muideks talendika Alari Teede üliägeda foto.
 


 

MUUD AUHINNAD
 

Võimalik on soetada "Lifeisaview" logoga t-särke, nokamütse ja pusasid. Kes soovivad ise vanlife’i kogeda, neile anname võimaluse meie kaubikut rentida suvel Eestis. Sellise auhinna valinutega võtame isiklikult ühendust.
 


 

100% - 2900€
Eesmärgi täitudes garanteerime kõikidele hooandjatele, et film valmib 2018. aasta suve jooksul ning augusti teises pooles toimub esilinastus Tallinnas. Täpne kuupäev ja kellaaeg selguvad juulikuu jooksul.
 

150% - 4350€
Teame, et meil on vaatajaid üle Eesti ja tahame anda endast parima, et jõuda võimalikult paljudesse linnadesse. Kampaania eesmärgi 150% täitumisel garanteerime, et tuleme filmi näitama ja vaatajatega kohtuma lisaks Tallinnale veel Pärnusse ja Tartusse.
 

200% - 5800€
Eesmärgi 200% täitumisel saame tulla teistessegi linnadesse: Rakverre, Viljandisse või hoopis sinu kodulinna? Anna meile teada! Lisaks avaneb võimalus muuta meie Youtube'i kanal igapäevaselt ilmuvaks vlogiks. Mõtle vaid, enam ei peagi mitu päeva ootama, vaid iga päev ilmub uus video

350% - 10150€

Hoidke nüüd piip ja prillid ja igaks juhuks istuge veel toolil kah! Juhul kui kampaanial täitub 350%, teeme kellegi teist hooandjatest VÄGA õnnelikuks. Anname ära ja täiesti päriseks meie kaubiku hooandjate vahel, kes on toetanud meie tegemisi 10€ või enamaga. Uue kodu loosime välja augusti lõpus.

1000% - 29000€
APPI, KAS SEE ON VÕIMALIK?! Kui peaks juhtuma ime ning purustame kõik Hooandja senised rekordid, pakib Lifeisaview perekond sügisel oma kohvrid ja suundub ümbermaailmareisile. Loomulikult võtame kaasa kõik meie vaatajad ja hoiame sind sündmustega igapäevaselt kursis tervelt ÜHE AASTA JOOKSUL.
 

OVER AND OUT! PEACE!

  • 494 hooandjat
  • 9993€kogutud 2900€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 15.Jul.2018

Sarnased projektid

Juhan Aare: fosforiit ja vabadus, rindejoon Rakverest Moskvasse

  • 0%kogutud
  • 15€toetatud
  • 47 päeva veel

Lühifilmi "Auk. Pilketragöödia kultuurimaastikule" väljatoomine Viljandis

  • 77%kogutud
  • 825€toetatud
  • 7 päeva veel