Locolus: Uudne äpp ürituste leidmiseksKasutaja  Locolus projekt kategoorias Tehnoloogia

LOCOLUS

Locolus on äpp, mis sündis meie isiklikust vajadusest. Olime nädalavahetusel üheskoos välismaal ja tahtsime minna kuhugi, kus oleksid ka meie eakaaslased. Vaatasime infot internetist, facebookist ja äppidest, kuid mitte ühegi platvormi kaudu ei leidnud me võimalust otsida üritust, mis oleks lähedal ja kus oleks võimalik tutvuda endavanustega. Siit tekkiski küsimus, et kuidas ei ole modernses digiajastu maailmas olemas ühtegi töötavat äppi, mille kaudu leida koheselt ja lihtsalt üritusi, kus osaleksid eakaaslased.
 


 

Oleme kõik tundnud vahel pettumust, et mõni päev on veedetud tegevuseta, teadmata, et samal ajal on toimunud lähikonnas mõni äge üritus. Locolus kavatseb kõik sellised olukorrad kaotada, andes igale kasutajale võimaluse näha endale sobival ajal ja asukohas toimuvaid üritusi, mis oleksid sobilikud nii hinna, sisu, osalejate arvu, vanuse, toimumisaja ja kestvuse poolest. Lisaks jõuab sinuni teade, kui midagi toimub lähipiirkonnas või kohas, kuhu sa teel oled. Mõnikord, kui on raske kõikide saadaval olevate ürituste vahel valida, saab lugeda, millise hinnangu on jätnud teised üritusel viibijad ja millised on hetkel populaarsed üritused nii kõikide inimeste kui ka ainult sõprade hulgas.
 


 

LOCOLUSE ERIPÄRA

Locoluse äpp saab olema esimene Eestis ja ainulaadne maailmas. Esiteks põhineb Locolus ainult kaardi baasil, et muuta ekraanikuvalt ekraanikuvale liikumine võimalikult lihtsaks. Teiseks saab iga kasutaja luua äpi kaudu oma üritusi, mille kaudu on võimalik ka ise raha teenida. See annab võimaluse saada kogemust korraldaja rollis. Kolmandaks on olemas võimalus osta pilet üritusele just Locoluse äpi kaudu.
 


 


 

HOOANDJATE ABI

Plaanime raha kasutada meie appi turundamiseks, samuti korraldame avaürituse ja katame arenduskulud. IT-huvilistena teame, mida tähendab valmis kirjutada kvaliteetne äpp. Meie suurim soov, mille nimel me viimased kuud vaeva näinud oleme, on see, et aasta alguseks töötada välja esialgne rakendus, mida esimesed saaksid juba kasutama hakata. See aga nõuab natuke rohkem raha kodeerimiseks ja disainiks, kui meil hetkel olemas on. Oleme meeskonnaga otsustanud, et kodeerime ise professionaali juhendamise all. Seeläbi ei aita Te kaasa mitte ainult äpi valmimisele, vaid ka Eesti noorte infotehnoloogia oskuste arendamisele.
 

VÕISTLUSED

Meie õpilasfirma eesmärk on arendada ennast igal võimalikul moel, et saada uusi teadmisi läbi kogemuste ja luua vajalikke tutvusi. Oma meeskonnaga oleme me võitnud järgmised auhinnad:

  • Tallinna Spordi- ja Noorsooamet tunnustab Tallinna noorte ideelabori parimate ideede hulka valitud projekti "Locolus".
  • Tallinna Spordi- ja Noorsooamet tunnustab Tallinna noorte ideelabori kõige silmapaistvama meeskonnatööga projekti "Locolus".
  • Hakkaton 2019 eriauhind "Hüppelaua auhind".
     

MEIE

Eestis on vapustav JA Eesti õpilasfirma programm, mille üks osa oleme ka meie. Seeläbi saame me esimesed sammud ettevõtluses astuda koos oma valdkonna mentori õpetusega. Tänu programmile saame juba praegu natukene aimu, milline on ärimaailm.

Meie õpilasfirma Locolus taga on neli noort Eesti gümnasisti: Samantha Kasela (tegevjuht), Kenri Tops (finantsjuht), Robin Lõhmus (arendusjuht) ja Simon Fox Kuuse (turundusjuht). ÕF liikmed on Jakob Westholmi Gümnaasiumist ja Tallinna Reaalkoolist. Meie eesmärk on tõsta nende inimeste (just noorte), kes muidu veedaksid passiivselt aega, kaasatust üritustel osalemises ja teha sobiva ürituse leidmine hõlpsaks.
 


 

Kallis hooandja! Meie idee teostamiseks on paar ettevõtet tulnud meile appi, tänu neile saame me teha Teile kingi meie toetamise eest. Nendeks ettevõteteks on kirjastus SEIK, Subway ja DODO Pizza. Nende kohta saab lugeda lähemalt meie kodulehelt.

Teie toetus annab motivatsiooni ja eeskuju teistelegi noortele õpilasfirmadega alustamiseks, et nemadki julgeksid oma unistusi reaalsuseks muuta.

KODULEHT
FACEBOOK
INSTAGRAM

MEILIAADRESS: locolusapp@gmail.com

Kindlasti võib meid julgelt igal pool sotsiaalmeedias jagada (me väga hindame seda). Võtame hooandjatega ühendust koheselt peale projekti lõppu. Suur-suur aitäh!

  • 54 hooandjat
  • 1516€kogutud 1500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 10.Sep.2019