Lühianimafilm “Lillmees”Kasutaja  Dmitri Gornakov projekt kategoorias Film & Foto

Mängi videot

„Lillmees“ on lühianimafilm, mille teostamise eesmärk on uute animatsioonivõtete leiutamine. Kõik need võtted peaksid edaspidi filmitootmist lihtsustama.

Oleme tegelnud käesoleva projektiga juba kolm aastat. Siiamaani oleme panustanud oma taskust ning tasunud tööruumide rendi, ostnud arvuti ja muud vajalikku tehnikat. Väga suurt toetust saime oma sõpradelt ja nüüd tahaksime hoogsamalt asja kallale asuda. Sellepärast tulimegi Hooandjasse!

Praegu kogume raha selleks, et meie film saaks festivalidel osaleda. Tahame näidata animafilmi teistes riikides ja äratada tähelepanu inimestes, kes on huvitatud hea ja lihtsa filmi arendamisest ning levitamisest. Täiendavalt vajame raha selleks, et maksta kinni animafilmi muusika lindistamine stuudios.

Filmi videomaterjal on juba valmis. Projekti ootab ees järgmine suur etapp – muusikaline teostus. Selleks et peategelane hakkaks elama, on tarvis teda joonistada ja animeerida, samuti luua suurepärane helitaust. On olemas professionaalsed heliloojad ja muusikud ning vajaminevad tehnilised ressursid, aga meil puudub võimalus neile vääriliselt tasuda. Oleksime südamest tänulikud kõigile aitajatele, kes annavad meie filmile võimaluse tervikuna päevavalgust näha.

Usume kindlalt, et filmid ja raamatud võivad muuta maailma. Loodame väga, et ka meie animafilm suudab oma vaatajaskonda mõjutada – kinkida veidi lisatarkust ja muuta oma lähedaste suhtes tähelepanelikumaks.

Oleksime siiralt tänulikud ka Teile, kui võtaksite meie projektist osa, et saaksime koos muuta maailma natuke paremaks paigaks.

Animafilm “Lillmees” saab valmis märtsikuus 2014. Enne seda, jaanuaris ja veebruaris registreerume festivalidel üle maailma ja pärast filmi presentatsiooni märtsis külastame neid festivale, kes on meid välja valinud. Kingitused saadame laiali nädal pärast Hooandja projekti lõppemist.

Kleepsud

Postkaart

Magnet

Võtmehoidja

Seinakell

  • 22 hooandjat
  • 1007€kogutud 1000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 30.Jan.2014

Sarnased projektid

INKVISIITORID

  • 1%kogutud
  • 70€toetatud
  • 23 päeva veel

Lühifilm "Ümberpöörd"

  • 84%kogutud
  • 2095€toetatud
  • 12 päeva veel