Madis Muuli autoriprjojekti "LUUM – The Guide" vinüüli väljaandmineKasutaja  Soundway OÜ projekt kategoorias Muusika

Hea Hooandja!

Minu nimi on Madis Muul ning ma olen pianist, klahvpillimängija ja helilooja. Viimasel paaril aastal olen kirjutanud muusikat enda autoriprojektile nimega "LUUM" ning nüüd oleks suur soov neid lugusid avaldada ning ka Teiega jagada! Album on juba salvestatud ja see on planeeritud välja anda järgmise aasta alguses vinüülplaadi kujul. Ansamblisse kuuluvad Madis Muul (klaver, elektroonika), Karl-Juhan Laanesaar (trummid), Andres Alaru (kontrabass) ja Allan Järve (trompet). Lisaks teeb ühes loos kaasa Markus Anthony Eermann flöödil.
 

Millist muusikat mängime?

Ansambel LUUM mängib Madis Muuli uusimat loomingut, mis on rohkelt inspireeritud kosmosemüstikast. Helipildis otsitakse sümbioosi akustiliste kõlavärvide ja atmosfääriliste elektrooniliste helide vahel.
 

Millele saad kaasa aidata?

Sinu toetus aitab meil:

 • anda välja album füüsilisel kujul (vinüülplaat)
 • tasuda masterdamise kulusid
 • avaldada kaks muusikavideot
 • anda oma panus Eesti jazzmuusikasse
   

Kes mängivad?

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb Madis Muul kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Lenna jpt). Lisaks on Muul olnud tegev mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja kui ka helilooja rollis ("Eine murul", "Aadam ja Eeva", "Oidipus. Antigone"). Madis Muul on lõpetanud jazzklaveri eriala Siena Jazz University's, Itaalias.
 


Foto: Sven Tupits
 

Andres Alaru on instrumentalist, kelle pillid on kontrabass, basskitarr ja klaver. Ta on esinenud Eestis, Hollandis, Kreekas, Soomes, Lätis ja Venemaal. Nimekamad artistid, kellega koos Alaru on üles astunud, on näiteks Juraj Stanik, Eric Ineke, Davide Logiri, Charis Ioannou, Robert Rook ja mitmed teised. Andres Alaru on andnud välja ka oma debüütalbumi: Andres Alaru "Cookin' With The Cats" (2018). Alaru on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia ja Haagi Kuningliku Konservatooriumi kontrabassi erialal.
 


Foto: Sven Tupits
 

Karl-Juhan Laanesaar on Eesti noorema generatsiooni üks aktiivsemaid trummareid.

Praegu tegutseb Karl-Juhan aktiivselt kollektiivides nagu Kirke Karja Quartet, Siim Aimla Funk Band, New Wind Jazz Orchestra, Mahavok ja paljud teised. Tema uusim enda loodud koosseis on Stone Killer 91 koos trummar Hans Kurvitsaga. Karl-Juhan Laanesaar on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe ning olnud ka vahetusõpilaseks ArtEZ Kunstide Ülikoolis Hollandis Arnhemis. Karl on taldrikufirma Paiste artist.
 


Foto: Sven Tupits
 

Allan Järve tegutseb aktiivselt nii jazz- kui ka pop- ja rokkmuusika valdkonnas. Ta on koostööd teinud paljude Eesti artistidega ning on lava jaganud ka rahvusvaheliste artistidega nagu Bob Mintzer, James Morrison, Lizz Wright, Shayna Steele ja paljud teised. Koosseisud, milles Allan on olnud tegev või on siiani: Estonian Dream Big Band, JT Conception, New Wind Jazz Orchestra, Karl-Erik Taukar Big Band, Allan Järve kvintett, Raul Sööt Deeper Sound, Toomas Rull kvintett, Ramuel Tafenau kvintett, The Swinging Sisters, Jazz Legacy Lab, Tiit Kalluste Quintet, Lauri Kadalipp Social Jazz, Trikster, Susanna Aleksandra kvintett, Matthew Hyde kvintett, Pae Kollektiiv, El Sexteto, Angus, InGeneral ja paljud teised.
 


Foto: Sven Tupits
 

Vaata ka minu Facebooki!
Youtube playlist minu live kontsert-salvestusest SIIN.

Ette tänades!
 


Foto: Sven Tupits

Sarnased projektid

Silver Jusilo EP "Peatükk" väljaandmine

 • 29%kogutud
 • 720€toetatud
 • 21 päeva veel

OOPUS uue albumi väljaandmine

 • 77%kogutud
 • 3452€toetatud
 • 11 päeva veel