Kõrgema Kunstikooli Pallas meediadisaini osakonna vilistlastööde näitus "KAST"Kasutaja  Elisabeth Teinburg projekt kategoorias Kunst

27. novembrist 17. detsembrini 2020 korraldame Tartus galeriis Noorus Kõrgema Kunstikooli Pallas meediadisaini osakonna vilistlaste tööde näituse "KAST", millega ühtlasi tähistame kahekümne aasta täitumist osakonna asutamisest. Näitusel ei esitle me koolitöid või arhiivimaterjale, vaid loomingut, millega vilistlased tänasel päeval tegelevad. Tartus kahe aastakümne vältel meediahariduse saanud tänaste disainerite ja kunstnike tööd on mitmekesised nii sisult, eesmärgilt kui ka tehniliselt teostuselt, pakkudes praegustele ja tulevastele meediatudengitele ning laiemale avalikkusele inspiratsiooni ning üllatusi.
 

Aga miks just "KAST"?

Kast on reeglina tahkest materjalist täisnurkne hoiustamiseks või transpordiks mõeldud tarvik. Kastis on hea hoida kõiksugu asju. On õunakastid, valimiskastid, postkastid, liivakastid, suured ja väikesed, rasked ja kerged, tihedad ja hõredad kastid. Lisaks on laialt levinud kujuteldavad mõttekastid, millest kõik endast lugupidavad loomeinimesed välja murda üritavad, et tekiksid uued, värsked ja säravad ideed. Keegi ei taha jääda kinni kasti kitsusesse. Siiski, kui kõik on kastist välja lennanud, võib sinna naastes vahelduseks päris mõnus olla.

Meie, Pallase meediaosakonna IV kursuse tudengid, kutsume kasti tagasi kõrgele ja kaugele lennanud osakonna vilistlased, et üheskoos näitusesaali täisnurksete seinte vahele kokku koondada kõik kastist väljaspool mõeldud geniaalsused, näidates praegustele ja tulevastele tudengitele, linnarahvale ja laiemale avalikkusele endiste meediaosakonna tudengite loomingut.

Loovuse eksponeerimiseks vajame sinu toetust. Eksponaatide väljapanekuks peame soetama kvaliteetsed trükiteenused, audiovisuaalsete kogemuste esitamiseks rentima tehnilisi lahendusi ja muidugi ei puudu projektist ettevalmistuse kulud nagu seinavärv või transport. Kui sa usaldad meie kätte tähtsa ülesande kasti sisse piiluda, siis toeta meie projekti Hooandja platvormil!

Ja mis peamine: tule näitusele ja vaata, kelleks meediatudeng saanud on!

Uudista ka näituse maandumislehte!

Tänades

Pallase meediaosakonna IV kursuse tudengid

Sarnased projektid

Art of Nature: loomingulised ja muusikalised üritused

  • 11%kogutud
  • 287€toetatud
  • 40 päeva veel