Reisisari: Autoga EuroopasseKasutaja  Karl-Johan Maitus projekt kategoorias Film & Foto

Tere minu nimi on Karl-Johan.

Olen oma seitsmeteistkümne eluaasta jooksul aru saanud, et mulle meeldib kõik, mis seostub maastikuautodega - olen suur offroad'i fänn, naudin väga autoga sõitmist ja mulle väga meeldiks väga oma autot tuunida ning korraldada autoretki väheavastatud paikadesse.

Minu teiseks suureks hobiks on filmimine - nii operaatori töö kui filmitu kokku lõikamine. Olen läbinud Filmimehe erakoolis operaatori kursused ja saanud kooliüritusi filmides juba ka oma oskusi rakendada.

Nüüd on mul aeg oma kaks hobi ühendada, kuna minu suureks unistuseks on autoreis koos parimate sõpradega Euroopasse, siis tahaksin kogu reisi üles filmida ning teha sellest põnev reisisari. Plaanis oleks sõita läbi mitme riigi ja kui veab, siis isegi mitme autoga.

Eesmärgiks on avastada paiku, kuhu turismibussiga ei pääse ning läbi filmikaamera kaasa tuua vahetuid muljeid ning emotsioone kõigile teile, kes te taolisele retkele ise ei pääse.

Reis ei tuleks kindlasti mitte tavaline, sest eeskujulikult hooldatud pikkadel sirgetel teedel on ju igav sõita ning seetõttu väldiksime me oma reisil suuri teid ja linnu. Minu jaoks on väga põnev, kuidas elavad lihtinimesed väikelinnades ja -külades.

Nagu arvata võite, on selline reis päris kulukas ning see ongi põhjus, miks teie poole pöördun. Filmimise tehnika on ju teatavasti kallis - nii mõndagi on mul juba olemas, kuid kaamerale oleks vaja veidi lisavarustust. Kulutused tekivad ka seoses auto ettevalmistamisega pikaks reisiks.

Teie abiga loodan oma unistuse täide viia ning nagu juba öeldud - minu seiklus ei jää vaid minu mälestustesse, vaid sellest saate osa ka kõik teie.

Tänan teid juba ette!
Videos kasutatud materjal:

https://www.youtube.com/watch?v=tA1hikQtmAU
https://www.youtube.com/watch?v=GnEx5L-95iE
http://www.4-wheeling-in-western-australia.com/d4d-hilux.html

Sarnased projektid

Lühifilm „Sofia“

  • 106%kogutud
  • 745€toetatud
  • 15 päeva veel

100 fotot. Mida inimesed räägivad?

  • 3%kogutud
  • 20€toetatud
  • 54 päeva veel