The Soul of a Woman (Naise hing)Kasutaja  The Soul of a Woman projekt kategoorias Kunst

8. märtsil 2019 toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis Kunsti festival - esitletakse ART projekti "The Soul of a Woman" ("Naise hing"). Tegemist on kunstnik Eduard Zentšik ja disainer Diana Denissova ühisprojektiga.
 


 

Diana Denissova

Venemaal sündinud disainer, kes alates aastast 1987 elab ja töötab Tallinnas. Ta on Eesti Moedisainerite Liidu ja Eesti Disainerite Liidu liige. Denissova klassikal põhinevat stiili mõjutavad tema teadmised ja kogemused, sealhulgas majandusharidus, Ivanovi tekstiiliakadeemias omandatud disainer-modelleerija amet ning Slava Zaitsevi Moskva moelaboris omandatud disaineri haridus. Denissova stiili moodustab kõiki vanuseid ühendav naiselik romantilisus ja elegantsus.
 


 

Teid ootab ees ainulaadne moekunsti etendus, kus saab näha kunstniku maalidega Denissova loodud autorikleite. Maalid kantakse kangale ning sellest luuakse kleitide kollektsioon.
 


 

Sellel päeval toimub samuti Eduard Zentšiku näitus ja temast loodud filmi esitlus.
 

Eduard Zentšik

Kunstnik, fotograaf, disainer, installatsiooni-, performance- ja muusika improvisatsioonide autor. Zentšik on noorte ürituste ja näituste korraldaja. Ta kuulub Eesti Kunstnike Liitu, Eesti vene kunstnike ja Eesti fotograafide hulka. Aastate jooksul on tal olnud üle saja personaalse näituse ja arvukaid koostööprojekte. Zentšik on osalenud ja võitnud rahvusvahelistel kunsti- ja fotovõistlustel. Paljud tema tööd on erakollektsioonides üle maailma.
 


 

Kunstnik on viljakas ja mitmekülgne, ta väldib kindla käekirja kujunemist, segab žanre ja tehnikaid, moondab traditsiooni. Tema kogemus koosneb paralleelsetest joontest, mis lõpuks ühinevad metafüüsilises dimensioonis.

ART festivali saadab spetsiaalselt šõu jaoks loodud elav muusika, mida esitab Londoni laulja Jordan Jackson https://itunes.apple.com/us/album/footprints-ep/1254030298.
 


 

Meie külalisi ootavad ees tantsuetendus ja teatraalne moešõu, valgusefektid ja videoinstallatsioonid.

Tegemist on pikaajalise ja rahvusvahelise projektiga, mis saab alguse Narvas ja edasi toimub Tallinnas, teistes Eesti linnades ning seejärel välismaal: Helsingis, Riias, Londonis, Peterburis ja mujal.

See ei ole lihtsalt moenäitus, vaid mitme kunstiliigi ühendamine: maalikunst, mood, muusika, fotograafia, kinokunst ...

Me soovime koguda 1500 eurot, mis on vajalik kunstnik Eduard Zentšiku näituse avamiseks, kunstniku maalidega kleitide minimaalse koguse loomiseks (15 kleiti) Diana Denisova poolt ja moenäituse korraldamiseks. Tootmisprotsess on juba krediiti kasutades alanud.

Kui kogume üle 3000 euro, teeme täieliku kollektsiooni 30 kleidist, saame kutsuda rohkem modelle, professionaalse fotograafi, videooperaatori ja tasuda lauljale Londonist - Jordan Jacksonile.

Kui kogume veel rohkem vahendeid, 5000 eurot, siis saame realiseerida kõik meie eesmärgid (täiskava elluviimine) ja tutvustada oma projekti teistes Eesti linnades ja ka väljaspool Eestit.

Selle plaani täideviimiseks vajame Teie abi.


Rohkem infot Diana Denissova loomingust:

Rohkem infot Eduard Zentšiku loomingust:

Videosalvestus: Oleg Besedin

Selle projekti kommunikatsiooniparter on ajakiri "Jana"

  • 62 toetajat
  • 1810€kogutud 1500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 28.Feb.2019

Sarnased projektid

Art of Nature: loomingulised ja muusikalised üritused

  • 14%kogutud
  • 372€toetatud
  • 35 päeva veel

"VÕRKU PÜÜTUD" Kristi Leppik ja Erika Tuulik ühisnäitus

  • 4%kogutud
  • 195€toetatud
  • 54 päeva veel