Suhtlemismäng Ava ja AvastaKasutaja  Sille ja Janne projekt kategoorias Mäng

Mängi videot

Meie nimed on Janne ja Sille, oleme mängu Ava ja Avasta autorid. Igapäevaselt tegeleme inimeste aitamisega läbi erinevate teraapiate ja koolituste. Oma töös oleme sageli märganud, et paljud inimesed, kes elavad küll teineteise kõrval on samas üksteisest kaugenenud ja tunnevad üksindust. Nad teavad, et nende ümber on armsad inimesed ja soovivad oma suhetesse rohkem avatust ning lähedust, kuid nad ei oska seda luua. Takistuseks võib olla ebamugavustunne või hirm eitavat vastust saada.

Emotsionaalset lähedust kogetakse läbi suhtlemise isiklikel teemadel ning meeldivate ühistegevuste, kuid igapäeva rutiinis elades tundub raske midagi teisiti teha. Seetõttu tekkis meil mõte luua põnev ja lõbus suhtlemismäng, mis aitab pingevabalt luua avatud ja lähedasi suhteid oma pereliikmete või sõpradega. Mäng loob meeldiva õhkkonna, et inimestel oleks lihtne ja loomulik rääkida oma mõtetest, väärtustest, unistustest ja kogemustest. Samuti annab mäng positiivse kogemuse ühisest koosolemisest. Mäng on mõeldud täiskasvanutele, kuid seda võivad mängida ka noored alates 10. eluaastast.

Mäng koosneb ülesannete kaartidest, kus on nii küsimused kui tegevused. Tegevused toovad mängu elevust ja rõõmu läbi erinevate liikumiste. Küsimused võimaldavad inimestel rääkida oma mõtetest, unistustest ja väärtustest, mis aitavad teineteist paremini tundma õppida.

  

Ilmselt olete kogenud, et seltskondades räägivad samad inimesed ja tihti ka samadest teemadest. Vaiksemad jäävad tahaplaanile, olulised kogemused ja mõtted vaid nende endi teada. Ava ja Avasta mängus saavad kõik oma mõtteid ja arvamusi jagada. Kusjuures õigeid ja valesid vastuseid pole, nii nagu pole ka ühte kindlat võitjat.

Mäng on täis üllatusi, sest kunagi ei tea, mis küsimus tuleb, kas vastad üksi või koos kaaslasega või vastavad hoopis kõik mängijad. Kaaslane valitakse loosi teel ja selleks on kaaslase kaardid. Mängu lõpus saab iga mängija kaasa oma Kaaslase Kaardi koos positiivse tagasisidega teistelt mängijatelt. Kuna Kaaslase Kaardid saavad lõpuks otsa, siis on võimalik neid osta juurde eraldi lisakaartidena.

Veebruari lõpuks oleme valmis mängu trükkimiseks ja palume seoses sellega teie abi. Oleme juba ette tänulikud!

Rohkem infot: https://www.facebook.com/avajaavasta

 

Sarnased projektid

Lauamäng "Ehita linnus"

  • 20%kogutud
  • 509€toetatud
  • 32 päeva veel