Tallinna Fotokuu 2015Kasutaja  Fotokunstnike Ühendus MTÜ projekt kategoorias Kunst

Suhtleme maailmaga järjest rohkem piltide ja ekraanide vahendusel. Kaamerad jälgivad meid pidevalt, revolutsioonid võtavad pöördeid internetis ja sõjad teleekraanil, sotsiaalmeedias levivad suveniirfotod moodustavad kollektiivse mälu.

Kohe-kohe, septembris, algab tänavune, kolmas Tallinna Fotokuu. See on Eesti kunstnike algatusel sündinud ja rahvusvaheliseks kasvanud kunstibiennaal, mis toob Eesti publiku ette rahvusvahelisel tasemel kunsti ja avab fotograafia erinevaid väljendusvorme ning kaamerakultuuri mõju meie elule.

Tallinna Fotokuu 2015 põhiprogrammis on näitused Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumis, Tallinna Kunstihoones, Kunstihoone galeriis, Tartu Kunstimajas ja Tartu Kunstimuuseumis. Lisaks satelliitprogramm galeriides üle Tallinna ning Eesti Fotokunstimess Telliskivi Loomelinnakus oktoobri esimesel nädalavahetusel.

Hooandjate toetust vajame intelligentse publikuprogrammi tegemiseks. Plaanis on Eesti ja väliskülaliste loengud, filmiõhtud, kunstnikuvestlused, üks põnev kursus täiskasvanutele ning eraldi haridusprogramm lastele ja noortele. Publikuprogrammi kava avaldame septembri alguses.

Kui leiame piisavalt toetust, on valdav osa publikuprogrammist kõigile tasuta või näitusepiletiga. Erandiks on üks kursus täiskasvanutele, kus piiratud kohtade arvu tõttu on sümboolne osalustasu.

Aita meid, kui saad. Igal juhul ootame sind fotokuu näitustele ja sündmustele - leia meid Facebookis, külasta fotokuu kodulehte ja liitu seal uudiskirjaga, et kõigega kursis olla. Hooandjad saavad muidugi erilise kohtlemise osaliseks – vaata autasusid paremal!

  • 118 hooandjat
  • 5547€kogutud 5500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 09.Sep.2015

Sarnased projektid

Narva St.ART

  • 56%kogutud
  • 2510€toetatud
  • 27 päeva veel