Tantsuline lauamäng "Triksterimuster"Kasutaja  Kersti Rätsep projekt kategoorias Mäng

Mängi videot

Hea Hooandja!

Meie oleme TTÜ tantsuansambel Kuljus.  Eesti lauamängumaastikul puudub eesti rahvatantsu tutvustav lauamäng. Kuna Kuljus tähistab sel aastal 65. juubelit ning suvel toimub tantsupidu, siis võtsime asja kätte ning töötasime välja lauamängu prototüübi. Nüüd oleme jõudnud punkti, kus on aeg soovid realiseerida.
Mäng on plaanis välja anda aprilli lõpus.

Mis mäng see „Triksterimuster“ on?

Igaüks tahab jõuda tantsupeole, kuhu pääsemise eelduseks on kaunid rahvariideid. Kust neid rahvariideid küll leida? Selleks, et rahvarõivaste täiskomplekt kokku saada, hakkame reisima mööda Eestimaa kihelkondi. Teekonnal tuleb näidata või omandada teadmisi rahvakultuuri kohta, kuid ainuüksi teadmistest jääb väheks. Et saada täieõiguslikuks tantsupeoliseks tuleb ette tantsida lustakaid etüüde nagu „Haned Moskva väljakul“ või näidata ette polkasamm. Ülevaatajateks on kõige karmimad kriitikud ehk teised mängijad. Kui rahvarõivaste täiskomplekt on koos, on aeg minna tantsupeole. Tantsupeo asukoha loosib mängija, kes oma komplekti kokku saab. Aga et kõik liiga lihtne ei tunduks, lisavad mängu põnevust vahetus- ja ülevaatuskaardid, mis nii mõnigi kord mängu pöördelisi momente toovad.

Mäng pakub hulganisti pinget nii kogenud rahvatantsijale kui ka tantsuvõhikule, kes tahab lihtsalt sõpradega lõbusat lauamängu mängida. Garanteerime, et „Triksterimuster“ paneb ka kõige tagasihoidlikuma eestlase ennastunustavalt tantsima ning lõbusaid hetki tuleb mängu jooksul rohkem kui üks.

Mängukarp sisaldab: mängulauda, kaheksat nuppu, täringut, 500 küsimus- või tegevuskaarti 105 rahvariidemünti (+ varumündid).

Tule vaatama ka Kuljuse 65 juubelietendust „Triksterimuster“ 17.05.2014 Tartus Vanemuise kontserdimajas ning 24.05.2014 Tallinnas Nokia Kontserdimajas. Piletid müügil Ticketpro ning Piletilevi müügipunktides.

  • 52 hooandjat
  • 1936€kogutud 1000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 17.Apr.2014