Teeme ära Riisi moodi! Kasutaja  Ricequeen OÜ projekt kategoorias Söök ja jook

Restoran Riis on tuntud autentsete Aasia maitsete poolest. Menüüs säravad põhiliselt Tai ja Vietnami toidud, mille retseptid on aastatega täiuslikkuseni lihvitud.

Riisi teekond algas aastal 2007, kui meie alati särav perenaine Kadri sõprade tungival soovitusel otsustas avada täiesti oma restorani (loe lähemalt). Alguses polnudki suurt midagi peale mõne laua, peotäie riisi ja unistuse. Kuid suure armastusega tehtud toidud tõid kiiresti korraliku püsiklientuuri, tänu millele sai Riis kasvada oma Pärnu maantee keldrikorruselt Tina tänavale, kus laiusid suured aknad ja oli rohkem ruumi.

Meie kulda väärt püsikliendid tulid uude asukohta kaasa ja meie fännklubi kasvas veelgi suuremaks. Aasia maitsete armastajad on meie suppe Tom khad, Tom yumi ja Pho bo-d kiitnud taevani ja kaugemalegi. Samuti saab meie juures imelisi kreemiseid karrisid, meie unikaalset pad thaid, ning vürtsiarmastajad on alati saanud lisada oma toidule just niipalju särtsu, kui ise soovinud. Just seetõttu võtsime südameasjaks, et neid maitseid peame kindlasti saama ka edasi pakkuda nii kuldklientidele kui ka uutele nautlejatele.
 


 

Uues Riisis saab toimuma ka suursugune avamispidu, kuhu saavad kutsed kõige armsamad ja ustavamad kliendid ning head inimesed, kelle abiga saame kiirelt uksed avada. Toetust andes on ka võimalik soetada endale ja kaaslasele kutse peole. Peol pakume Riisi legendaarseid toite ja tervitusjooki. Kohtade arv on piiratud - kutseid jagub ainult 100-le! Sündmuse kohta saab infot privaatselt.

Meie tiim on pisike kuid võimas. Hetkel naisjõudu täis tiim ei jõua ära oodata, et saaks pannid kuumaks ajada ja kärmelt küpsetama hakata.

Tiimipealik on meil Kadri. Usk Kadrisse ja tema imelistesse toitudesse hoiab meid Riisi südames. Kadri ei karda väljakutseid ja on alati valmis oma unistusi püüdma. Tihtipeale võib Kadrit näha köögis kulp käes õõtsumas küljelt küljele ja sajaga nautimas seda, mida ta parasjagu teeb. Kadri ongi Riis!

Ülejäänud tiimi moodustavad Annely, Merle ja Krissika. Annely on nii teeninduses kui ka köögis äärmiselt osav ja võlub meie toitudest sama võrratuid maitseid välja kui Kadri. Merle on meie suurim abiline. Ilma temata oleks kõik ettevalmistused tegemata. Kui Merle on majas saavad köögiviljad hakitud ja kevadrullid rullitud. Meie sotsiaalmeedia ja meilimajanduse hoiab voolavana kõige soojema naeratusega särasilmne Krissika. Perenaiselik Krissika võtab armsalt vastu iga kliendi ja paneb teda tundma erilisena. Meie päikeseratta tehtud imelised pildid ja kutsuvad postitused sotsiaalmeedias on pannud suud vesistama nii mõnelgi kliendil ja nad sammud Riisi poole seadma pannud. Riisi majas löövad laineid superinimesed, megatiim on iga õnnestumise aluseks. Nii ka meie meeskond on parim!
 


Krissika, Kadri, Annely (Merle on siin pildil nähtamatu aga alati Riisi tiimiga kaasas)
 

Viimased 2 aastat on olnud meeletult keerulised. Pidasime vastu kuni augustini, kui tundsime, et nüüd on hetk suurteks muutusteks. Aina kasvas tunne, et on aeg sulgeda peatükk meie armsas Kadrioru kodus ja liikuda edasi. Nagu tellitult lendas meie huviorbiiti Volta 1, mida nähes hakkas sisetunne suurest elevusest kohe laulma. Jah, see ongi meie uus kodu, just siin saamegi pakkuda imelisi Aasia maitseid vähemalt järgmised 15 aastat!

Aga meie teel on veel mõni takistus, millega vajaksime Teie abi. Nimelt on alustamiseks vajalik soetada korralik ventilatsioonisüsteem. Tervelt 12 000€ on kogu süsteemi maksumus. Osa sellest oleme juba toetuse osas saanud, siiski 6000€ on veel puudu. Teie abi palume sellest poole tasumiseks.

  • Esimesed 2000€ lähevad ettemaksuks ventilatsioonitarvikute eest, et saaks paigaldusega alustada.
  • Järgmine 2000€ on seadmete ja kubu teine osamakse.
  • Viimane 2000€ on vaja maksta osaliselt paigalduse eest tublidele töömeestele ja et katta väiksemate tarvikute arved.

Oleme heade klientide ja sõprade abil juba osa summast kokku saanud, kuid nüüd on vaja veel väikest tõuget. Ka hea koostööpartner tuli meile vastu nii, et ventilatsiooni ja selle paigaldamise eest saame maksta mitmes osas. See uudis andis võimaluse pannid juba lähiajal kuumaks ajada ja tšillikaunad särisema panna.

Omalt poolt abi eest saame tänada soodustuste ja pakkumistega uues Riisis!
 

Peolaud 10-le menüü leiate siit:

Eelroad:

Kevadrullid kurgise tšillikastmega
Kanafilee tempuras ploomikastmega
Krõbe seaküljeliha suitsuses magushapus kastmes
Värviline salat cantaloupe meloni ja granaatõunaseemnetega
Värvilise peedi som tam salat
Hapukapsa kim chi

Pearoad:

Hiidkrevetid punases karrikookoskastmes
Pad thai riisinuudlid kanaga
Lisandid
Vokitud munanuudlid köögiviljadega
Aurutatud jasmiiniriis

Magusroog:

Šokolaadi-toorjuustutort marjadega
 


 

Meie imelise perenaise Kadri poolt läbi viidaval toidukoolitususel 10-le õpitakse valmistama suverulle, Tom Kha suppi kanaga, veiseliha punases karrikookoskastmes ja mangovahtu marjadega. Loomulikult lõppeb koolitus kõigi äsjavalmistatud hõrgutiste nautimisega. Toidukoolitust saab nautida nii Riisis kohapeal kui ka sinu poolt valitud kohas, kus on olemas köögi valmidus, näiteks sinu juures kodus. Koolituste arv on piiratud!
 


 

Teeme ära Riisi moodi!

Sarnased projektid

Healthy Sweets by Polina sünnipäev

  • 49%kogutud
  • 1470€toetatud
  • 6 päeva veel