Timo Lige plaadi „Mitte ainult jõuludel” väljaandmineKasutaja  timolige projekt kategoorias Muusika

Head inimesed! 

Mina olen Timo Lige. Muusikaõpetaja ja muusik Hiiumaalt. Mul on taas üks väike unistus.

Umbes aasta aega tagasi kogusin ma metsa alt oma laulude noote, et neid teie abiga lauluraamatuks kokku panna. Koos sai see tehtud ja täna on 51 laulu kaante vahel ja 3 CD-l.

Hooandja on keskkond, mis tõestab suurepäraselt, et koos suudame me palju. Täna astun samme uue jõuluplaadi väljaandmiseks. Muusika loomine on kingitus ja tasuta. Selleks, et seda muusikat plaadi kujul kättesaadavaks teha, on vaja aga taas teie abi.

Plaadile tuleb valdavalt muusika, mis on sündinud viimase paari kuu jooksul, kuid 15 laulu seas leiab nii mõndagi tuttavlikku ka traditsioonilisest jõulumuusikapärandist. „Mitte ainult jõuludel” saab selline veidi kodukootud folgiliku hõnguga plaat.

Teiepoolne toetus läheks osade salvestusprotsesside teostamiseks, plaadi kujundamiseks ning tiražeerimiseks.

Kui kõik laabub, siis tahaksin teid juba detsembri alguses rõõmustada uue jõulumuusika plaadiga. Aitäh kõigile, kel soov ja võimalus projekti toetada. Ilusat peagi saabuvat jõuluootusaega.

Timo Lige on muusikaõpetaja, ülistusjuht, pastor, raadiohääl ja muusik. Tal on ilmunud 8 plaati sooloartistina, koos sõprade või pereansambliga, ning üks ülistuslaulude kogumik.