Toeta alustava disaineri loomingut “Sina by ERRIER”Kasutaja  Erki Veiko projekt kategoorias Disain

Eesmärk

Mina olen Erki Veiko, iseõppinud meesteriiete disainer ja konstruktor.

Külm on saabumas ja selle pärast olen loonud uue talvise kollektsiooni meestele - “Sina by ERRIER”, mille hindajaks ja edu võtmeks oledki Sina.

Kollektsiooni eesmärk on tõestada, et meie inimesi huvitab personaalsus ja funktsionaalsus rohkem kui kiire anonüümne mood. Iga toode õmmeldakse mõõdu järgi ja personaliseeritakse kandja nimega. Minu vankumatu usk on kvaliteeti ja sellepärast kasutan ainult parimaid kangaid ja tootjaid.
Aga, et parimad kangad ja tootjad eeldavad summasid ja koguseid on mul vaja Sinu abi, et saada teada, kas ma olen õigel teel.

Kollektsioon

Sinupüksid, sinusärk, sinukeep. Sinu pruut ootab sind! Haara näppu mansetinööbid ja miski ei saa seda püha üritust takistada.

1. “Endasseuskuja” mansetinööbid. Minu esimene katsetus ehteid disainida. Tootjaks kõrgelt hinnatud Roman Tavast, kellega on kokkulepe saavutatud. Triibuline bullterjer on ERRIER'i logo, millele on kantud minu sõrmejälje muster. Või hoopis Sinu?
 

 

2. Sinusärk, mõeldud eristuma. Vali vaid kangas ja jäta ülejäänud minu hooleks.
Hübriidmansett - varrukal on nööp kui ka mansetinööbi võimalus. Kandja nimi on särgi sees, monogrammi võimalus. Kangaste ja kraede valik.
 


 


 


 

3. Sinupüksid, mis on disainitud sooja pidama. 510g (1.5x paksem tavalisest) tihe puuvillane kangas, 2% elastaani mugavamaks manööverdamiseks. Unikaalsed lukkudega tagataskud, et Sinu asjad kaduma ei läheks. Suured esimesed taskud kuhu mahuvad peale telefoni ja rahakoti ka käed sooja.
 


 


 


 

4. Sinukeep. See on mantli ja parka ristand. 100% vill pluss soojendus, tuuletõkke vooder, kapuuts, lukuga kinnitus, suured taskud, põlvedeni pikkus. Kahevärviline disain, valikus 4 halli varjundit. Sisse tikitakse kandja nimi.
 


 


 


 

Kuhu läheb raha

Kuna eeltöö on tehtud, siis raha kulub ainult materjalidele ja tootmisele. Iga toote disainist arenduseks ja tootmiseks on vaja investeerida 1000 eurot, keebi puhul 2000 eurot, kokku terve kollektsioon 4900 eurot, millele lisanduvad projekti kulud. Kokku 5243 eurot.

Auhinnad

Auhindade lunastamine algab nädal pärast projekti lõppu ehk:
1. sinusärk/sinupüksid/sinukeep - alates 15 jaanuar
2. mansetinööbid - alates 15 veebruar (tootmiseks kulub 4-6 nädalat)

Auhindade saajatele saadetakse info/kutsed/kinkekaardid ning auhindu on võimalik lunastada aasta jooksul kuni 01. jaanuar 2019. Küsimuste puhul võtta ühendust 55 75 041.

Suurimad tänud ja kohtumiseni!