TOETA Juho Mattust Euroopa mäestlaskumise karikasarjalKasutaja  Juho Mattus projekt kategoorias Sport

Tere kallid sõbrad/tuttavad/toetajad!
 


 

Mäestlaskumise Euroopa karikasarja (European Downhill Cup – IXS Downhill Cup) võistlusklass on võrdväärne maailmakarika etappidega. Kogu Euroopa mäestlaskumise karikasarja etappi ei ole varem kaasa teinud mitte ükski Eesti jalgrattur. 2016-l hooajal sain ma võistelda Sloveenia ja Saksamaa etappidel, kuid kahjuks ei suutnud ma luumurru tõttu viimasel Austria etapil ning maailmameistrivõistlustel startida, küll aga leiate Fun Timez Crew facebooki lehelt Austria etapi rajatutvustuse video, mille ma suutsin valuvaigistite abiga läbi vurada. Tänaseks olen luumurrust täielikult taastunud ning valmis sel hooajal tegema seda, mis 2016. aastal pooleli jäi – võistlema selle hooaja kõikidel Euroopa karikasarja etappidel.

Selleks, et minu osalemine saaks võimalikuks vajan just teie toetust! Olen koostanud projekti kuhu kuuluvad järgnevad Euroopa karikasarja etapid:

 1. Sloveenia, Kranjska Gora 02.05-09.05.2017
 2. Saksamaa, Willingen 16.05-23.05.2017
 3. Austria, Schladming 13.06-20.06.2017
 4. Tšehhi, Špičák 18.07-25.07.2017
 5. Austria, Leogang 12.09-19.09.2017
   


 

Osalen võistlustel M-Eliit klassis, mis on kõrgeim võistluskategooria. Võistlejaid tuleb kokku rohkem kui 17-st erinevast riigist ning M-Eliit kategoorias stardib kokku ligikaudu 150 võistlejat.

2012.a toimusid Austrias Leogangis UCI poolt korraldatud mäestlaskumise maailmameistrivõistlused, mis näitab, et kõik rajad võistlusplaanis on tipptasemel rajad koos vastavate karakteristikutega (loe: piisavalt järsud), et kvalifitseeruda sellises mastaabis võistluste korraldamiseks.

Kindlasti luban omalt poolt anda endast parima ning tuua teieni ka võistluskogemused piltide, videote ja igapäevaste postituste näol võistluspaigast läbi sotsiaalmeedia platvormide. Selleks olen kaasanud projekti väga hea videotootja "filmmaker" Mart Sardi. Tema on abiks projekti jäädvustamisel lisaks ka piltide näol kuhu lisame kindlasti ka tänusõnu toetajatele.
 

Toetuse kasutamine

Teie toetus on väga oluline, kuna kogu ettevõtmise iseseisvalt finantseerimine ei ole võimalik. Kogu projekti eelarve on ligikaudu 7100 eurot ning suurema osa katan omafinantseeringuna. Teiepoolset toetust, eesmärgiks 2800 eurot, plaanin kasutada eelkõige transpordikulude (matkaauto rentimine, kütus) katteks, mis on kogu hooaja lõikes kõige suuremaks kuluartikliks. Siinkohal tahaksin ka ära mainida, et oma toodete ja soodustustega on projektile õla alla pannud järgmised ettevõtted: Hawaii Express; Fox Racing Shox Baltic; Caravan Expert ning MyFitness.
 


 

Kui toetus ületab taotletud summat, siis ülejääki kasutakse Mart Sardi kulude katteks, kes filmib/pildistab ning monteerib videoid projekti vältel.

NB! Kõikide toetajate vahel läheb loosi KAKS disainitavatest võistlussärkidest (loos toimub peale särkide kättesaamist hooajal jooksvalt, kuid "ASAP"). Särgi disain avalikustatakse esimesele karikasarjale minekul. Kõik üle 299 euro toetajad saavad täpselt samasuguse disainiga võistlussärgi millega mina terve hooaja vältel sõidan.

Tänude ning kingituste eripärad

* Peale toetuste eesmärgiks seatud summa laekumist võistlustele minnes
** Peale disainitud särkide laekumist, arvatavasti hiljemalt kolmandaks etapiks Austrias. Särgid disainitakse aprilli lõpus peale logode laekumist, mistõttu ei pruugi kõik toetajad esimesel etapil kajastatud olla
*** Väljaspool võistluste toimumise perioodi
**** Reklaam lisatakse matkaautole kohe, kui saame sisendi toetajalt, mida ta hooaja vältel reklaamina näha soovib (logo/foto/slogan)
 

Sotsiaalmeedia allikad

 • 154 hooandjat
 • 3800€kogutud 2800€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 24.Apr.2017

Sarnased projektid

Laura-Liisa Paasian trampoliinvõimlemise laagrisse Portugalis

 • 81%kogutud
 • 1140€toetatud
 • 13 päeva veel

Maailma ja Euroopa meistrivõistlustel osalemine ning ettevalmistus

 • 6%kogutud
 • 560€toetatud
 • 34 päeva veel

Eesti Kirveviskajate kirvehalli siselae soojustamine

 • 20%kogutud
 • 610€toetatud
 • 36 päeva veel

CrossFit Viljandi avamine

 • 145%kogutud
 • 7731€toetatud
 • 3 päeva veel