Tõstamaa Keskkooli õpilastele laserlõikepingi soetamineKasutaja  Tõstamaa Keskkool projekt kategoorias Tehnoloogia

Tõstamaa Keskkool asub Tõstamaa mõisakompleksis ning kuulub mõisakoolide perre. Maja on ehitatud 19. sajandi alguses. Kool kolis mõisamajja 1921 aastal. 1998 aastal on katusealust ära kasutades juurde ehitatud III korrus. Koolimajas on tehtud ulatuslikud restaureerimisuuringud, mille käigus on leitud väga ilusaid ja unikaalseid lae- ja seinamaalinguid. Mitmed ruumid on taastatud koos maalingutega. Renoveerimistööd lõpetati 27. augustil 2004 aastal. Unikaalne ehitis on kõrvalhoone, mida mõisajal kasutati hobusetallina. Nüüd asuvad seal õpilaskodu, tööõpetusklass ja kooli söökla.
 


 

Alates 1. septembrist 1953 töötab Tõstamaal keskkool. Seoses õpilaste vähesusega muudeti vahepeal kool 8-klassiliseks. 1982 aastast alates on kool taas keskkool. Algaastaist tänaseni on Tõstamaa Keskkool tavalise õppekavaga keskkool, kus erinevatel perioodidel on olnud erinevaid rõhuasetusi.

Tõstamaa kooli õpilasi iseloomustab huvi teadmiste vastu ja aktiivne eluhoiak. Kooli traditsioonid on tugevad ning siin tehtav ainealane ja klassiväline töö tulemusrikas. Selle aluseks on kogu koolipere ühine tubli töö.

Koolis tegutsevad mitmed huvi- ja ainealaringid. Koolis tehtav õppetöö võimaldab õpilastel saada head, konkurentsivõimelist haridust. Täna on koolis 135 õpilast, 12 klassikomplekti ning 25 õpetajat.

Meie soov on Tõstamaa Keskkooli õpilastele pakkuda innovaatilise õppevahendiga kaasaegseid võimalusi puutööringis ja samuti ka tehnoloogiaõppes toimetamiseks. Selleks soovime soetada laserlõikepingi Aeon Mira 7 60w.

Laserlõikepingi maksumus kokku on 7311 eurot. Meil on laserlõikepingi soetamiseks juba olemas projektitoetusena 4000 eurot. Heategevusliku kohviku-õppepäeva raames novembrikuus kogume juurde 1311 eurot.

Hooandja vahendusel kogutava 2000 euroga saaksime seadme soetada. Kui Hooandja vahendusel kogutav rahasumma on üle 2000 euro, siis väheneb sellevõrra meie oma rahaline panus.

Seadme soetame hiljemalt 15.12.2023.

Laselõikepink Aeon Mira 7 soetatakse Lasemeister OÜ tegijatelt. Tegemist on seeria kõige kompaktsema ja soodsama laserlõikuri mudeliga. Mugav disain, vastupidav konstruktsioon ja kvaliteetsed koostisosad teevad sellest pingist ideaalse valiku tootmiseks. Kompaktsed mõõdud teevad sellest pingist ideaalse valiku, kui tootmise põrandapinda pole ülearu.

MIRA seeria pinke iseloomustab töökindlus, kiirus ja vastupidavus, mis võimaldavad meil kiirelt ja kvaliteetselt toimida. Seade on ehitatud tööstusliku kvaliteediga komponentidest ning on kõrge koostekvaliteediga. Kõik lasermeistri seadmed vastavad Euroopa ohutuse ja kvaliteedi standarditele!
 

  • 84 hooandjat
  • 3386€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 25.Nov.2023

Sarnased projektid

Avame koos esimene kohvistuudio Teeme Kohvi Balti riikides!

  • 21%kogutud
  • 720€toetatud
  • 48 päeva veel