Uus noorte anime-keskus Anix Eestis! Kasutaja  AniX Project projekt kategoorias Kodanikualgatus

Tsau! Me oleme Anixi meeskond. Hiljuti täitus meie tegutsemise algusest 5 aastat ja otsustasime lõpuks rääkida kõigile sellest, mida me teeme ja kuidas.

Tere tulemast ​anime​huviliste maailma!

Alustasime tegevust ABC Anime nimelise ​anime​poena, kuid aja jooksul kasvasime noortekeskuseks, mille loomisest võtsid lisaks meile osa ka sajad tüdrukud ja poisid, vanuses 10-26 aastat. Ja meil kõigil on üks ühine huvi - me armastame ​animed​. Kas te teadsite, et see on terve kultuur? Kui ei, tulge meile ja räägime teile kõigest. ;) 

Millega me tegeleme?

Esmalt, me pole lihtsalt huviring ja ​anime​kaupa müüv pood, vaid terve kogukond, ja õpime suhtlema iga oma liikmega, kõigiga, kes meie juurde tulevad. Meie kogukond eksisteerib selleks, et toetada noorte huvi ​anime​kultuuri vastu. Meie juurde tulevad noorukid, kes tunnevad ennast üksikuna ega leia toetust vanemate või klassikaaslaste käest, kuid see-eest, leiavad seda meilt. Me korraldame nende jaoks palju tasuta üritusi ja võistluseid. Mõtleme, kuidas nad võiksid oma vaba aega huvitavamalt veeta. Me teame, kuidas last terveks päevaks nutitelefonist kõrvale juhtida - ta leiab endale sõpru ning laiendab oma huvide ringi. Meie juures nad joonistavad, lahendavad erinevaid queste või ülesandeid, võistlevad turniiridel, õpivad süüa tegema, tutvuvad lähemalt Aasia kultuuriga, loevad ja vahetavad omavahel ​mangasid​, vaatavad koos ​animed​. Ja kui keegi tuleb oma ideega avada ​manga​lugemisklubi või korraldada huvitav loosimine ja palub meilt selles toetust, siis tahame toetada igaüht, kes püüab laste vabaajaveetmist huvitavaks ja informatiivseks teha ning aitab lastel omandada suhtlemisoskust. 

Me jätkame samas vaimus, kuid meil pole piisavalt ruumi. Hetkel asume aadressil Punane 6 ja seal on 140 ruutmeetrit. Kui ​anime​huvilised meil kogunevad, peab keegi istuma põrandal, ja kellelgil teisel ei ole mängimise jaoks piisavalt ruumi.
 
Seepärast on meil teie abi vaja. Oktoobris plaanime avada uue keskuse, kus on rohkem ruumi ja huvitavamad üritused. Raha vajame mööbli ostmiseks ja remondi jaoks.

Tahate teada, kes me oleme?

Meie meeskond koosneb erinevatest inimestest, kellest noorimad on 18-aastased ja vanim 27- aastane. Kuid vanus pole oluline, sest kõige tähtsam on eesmärk, mis meid ühendab. Me tahame avada Euroopa kõige suuremat ​anime​keskust, kuhu sõidaks kohale ​anime​huvilised üle kogu maailma. Milleks? Vastus on lihtne - et suhelda ja sõbrustada. Nagu üks meie jälgijatest kirjutas: ​"Animehuvilised - kõige sõbralikumad ja arglikumad inimesed maailmas​"​.
 


 

Mida me üritame saavutada?

Meil on väga palju eesmärke ning leiame ka pidevalt uusi. Tänu inimeste siirale huvile saavutame kõike. Oleme elav organisatsioon, inimesed, kes tegelevad sellega, mis neile tõeliselt meeldib. Me ei tee seda raha pärast, vaid enda ja nende jaoks, kes meid ümbritsevad. Meie eesmärk on olla noortele eeskujuks, et nad ei raiskaks oma elu ja tegeleksid sellega, mida armastavad. Ja mis kõige tähtsam - ei kardaks seada endale kõrgeid eesmärke ega ootaks ümbritsejate heakskiitu. Meie eesmärk on olla eeskujuks teistele organisatsioonidele, kus ei pöörata piisavalt tähelepanu inimpotensiaali avamisele, kus inimesed käivad tööl, mitte sellepärast, et seda tööd armastavad, vaid seetõttu, et on vaja.

Samuti olla pelgupaik neile, kes otsivad mõistmist, sõprust ja suhtlust.

Ja peamine - hoida püüdlust maagiale, sest fiktsioonist leiame seda, mida vajame, kuid tõelisest maailmast ei leia.
 


 

 • 15 hooandjat
 • 1042€kogutud 10000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 01.Oct.2019

Sarnased projektid

REBASESAAR ELUSTIILISALONGI JUUKSURI- JA RÄNNAKUBUSS

 • 73%kogutud
 • 4894€toetatud
 • 15 päeva veel

Setomaal asuva Pikalombi loodusraja Kuresoo laudtee taastamine

 • 29%kogutud
 • 1708€toetatud
 • 36 päeva veel

Palverännutee interaktiivseks

 • 77%kogutud
 • 3825€toetatud
 • 26 päeva veel

Veevärk Puhja pastoraati

 • 29%kogutud
 • 575€toetatud
 • 32 päeva veel