Eestist pärit VANPRE Moebränd Riia MoenädalaleKasutaja  Guest projekt kategoorias Disain


 

Veel 100 aastat tagasi võisid endale luksuslikke riideid lubada vaid üksikud, nüüd võib iga töötav naine hankida endale häid kvaliteetseid riideid... Masstoodangu ja kiirmoe ajastul on inimesed järjest enam unustanud isikupära. Nad ostavad tohutul hulgal mittevajalikke asju, mida nad hiljem isegi ei kanna. Oma oste ei hinnata, sest neil pole iseloomu…

VANPRE mõistab, et iga inimene on isiksus, igaüks on otsekui suur kordumatu maailm, mida riie peab esile tooma ja peegeldama.
 


 

VANPRE kaubamärgi disainer Natalja Lanskaja valib oma toodete jaoks materjalid ja tekstuurid ning jälgib toodangu kvaliteeti, pöörates erilist tähelepanu käsitööle ja detailidele, mis muudavad eseme unikaalseks.
 


 

Juba 2 aastat toodetakse Eesti kaubamärgi VANPRE riideid, mis muudavad naised naiselikuks, kauniks ja kordumatuks – just sellisteks, nagu nad on, sest oleme toodete loomisprotsessi panustanud kogu südamest!

Meie unistus on tutvustada kaubamärki teiste maade naistele. Sõidame Riia moenädalale, mis toimub novembris 2019.

Soovime näidata maailmale, et Eestis luuakse kauneid ja kvaliteetseid asju, et siin osatakse kasutada sajandite eest Prantsusmaal loodud tehnoloogiaid ning et me tõesti suudame valmistada tooteid, mis on väärt moelaval olema.

Soovime luua unikaalse ja eksklusiivse Eestis meistrite kätetööna valminud kollektsiooni ning esitleda seda moenädalal, kuid selleks vajame teie abi!

Me palume abi esimeses rahastamise etapis, mille jaoks peame koguma 2000 eurot:

  • Kollektsiooni jaoks materjalide ostmiseks ( esimene etapp )
  • Kollektsiooni kohandamiseks nõutaval tasemel säilitades toodete kõrge kvaliteedi ( teine etapp ) Iga kleit luuakse ühes eksemplaris ja meie kollektsioon koosneb õhtu- ja kokteilikleidist.
  • Riia moenädala osalustasu maksmiseks

Kui me kogume 2 000 eurot esimeses etapis, siis teises rahastamise etapis palume teie abi ka

  • Tikkijate töö jaoks, mis annab kollektsioonile kordumatu viimistluse ning muudab iga kleidi ainulaadseks

Teisel rahastamise etapil kogutud summa võimaldab meil kaunistada kleidid Luneville' tikanditega, helmetega, kristallitega ja käsitsi valmistatud elementidega, mis annab kollektsioonile veelgi rohkem unikaalsust.
 


 

Kõigile, kes leiavad võimaluse meie loomingut toetada, teeme kingitused vastavalt annetuse suurusele.

Täname annetuste eest ja oleme rõõmsad, et hindate ilu ja Eesti meistrite käsitööd!

Kõik soovijad võivad meie loominguga tutvuda meie ateljees Pärnu mnt 20a, või kodulehel ja sotsiaalvõrgustikes
www.vanpre.com
www.instagram.com/vanprefashion
www.facebook.com/vanprefashion
 

Sarnased projektid

Gaialux Zerowaste

  • 1%kogutud
  • 55€toetatud
  • 22 päeva veel