Viljandi Jakobsoni balletistuudio rahvusvahelisele tantsukonkursile UngarisKasutaja  Marju Lepmets projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Hooandja ette astuvad Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio 50 noort tantsijat. Erakordselt tublid, töökad ja motiveeritud noored inimesed, loomingulised ja loovad. Selleks, et areneda edasi, on vaja ennast koos teiste tugevate tantsijatega proovile panna, võrrelda ja analüüsida, anda endast konkursitingimustes maksimum. Need väikelinna baleriinid on selleks valmis!

Balletistuudio osaleb 2016. aasta sügisel Medefiki sarjas toimuval rahvusvahelisel tantsukonkursil. Konkurss toimub Ungaris, Budapestis 28. oktoobrist 1. novembrini. See on põnev konkurss – osaleda saab erinevates tantsukategooriates, hindamas ja nõu andmas väga mainekatest tantsijatest-tantsuõpetajatest koosnev žürii, õppida ja areneda saab erinevates töötubades. Ühesõnaga – täispakett tantsijale!

Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio tähistab sel aastal juba oma 25. juubelisünnipäeva. On elujõuline ja tugevate traditsioonidega balletitrupp, kes aastast-aastasse tantsinud täissaalidele kauneid tantsuetendusi. On balletitrupp, kus lapsed ja õpetajad armastavad sügavalt kunsti eneses ja väärtustavad ennast kunstis. Balletistuudios õpetavad Katrin Hommik ja Marit Neering.

Balletistuudio on tantsinud Tšehhis ja Saksamaal, Hispaanias ja Itaalias, Ukrainas ja Prantsusmaal. Itaalia rahvusvahelisel balletikonkursil jõudsid stuudio tantsijad konkursi finaali, Ukraina rahvusvaheliselt tantsukonkursilt toodi laureaaditiitel.

Balletistuudio ei ole rõõmustanud oma tantsudega publikut mitte üksnes võõrsil, vaid ka siinsamas Eestis. Oma viimase tantsuetendusega „Tuhkatriinu“ esinesime eelmisel suvel näiteks Viljandis rahvusvahelistel hansapäevadel. Sügisel-talvel käisime etendusega ringireisidel Viljandi-, Pärnu- ja Valgamaal.

Armas Hooandja ja lahked annetajad – ikka peab püüdma edasi, kaugemale ja kõrgemale. Teie abil saame katta osaliselt konkursile sõitmise kulud. Loodame, et nii ei jää ühelgi meie andekal tantsijal konkursile minemata!

  • 52 hooandjat
  • 1721€kogutud 1500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 10.May.2016