Virtuaalrännak RevalisKasutaja  Kaupo Rebane projekt kategoorias Teater

Tere, armas eestlane! Meie oleme Tales of Reval - publikut kaasav tänavateater keskaegses Tallinnas. Kahe aasta jooksul oleme loonud ainulaadse elamuse meie armsas vanalinnas, mida nüüdseks ligi paarkümmend tuhat külalist üle kogu maailma kogenud on.

Alustasime oma teekonda vestes Revali tuntumaid lugusid ning tol ajal polnud meil aimugi, kuhu see tee meid viib. Ent vähem kui aastaga pälvisime TripAdvisoris esimese koha kõikidest Tallinna tuuridest ning meie külaliste jäetud tagasiside innustas meid jätkama oma tegemisi ja saama lahutamatuks osaks Tallinna kogemusest. Aga etskae, maailm seiskus.

Saabus suur teadmatus. Mis nüüd siis saab?

Ent kus sulgub uks, seal avaneb aken, ning tänasel päeval koguvad hoogu kõiksugused elamused virutaalmaailmas. Seepärast tahame Eestit ning Tallinnat internetiavarustes vääriliselt esindada, ning vajame hoogu täiesti uues žanris läbi löömiseks. Plaanime luua ingliskeelse "elava filmi", kus enda loodud filmiklippide taustal otse eetris Revali tuntumaid lugusid vestes näitame maailmale, miks just Tallinnat külastada - nii nagu seda on teinud Praha või Fääri saared - kuid seda omas stiilis, mille näidet te videos näha võite.

Kui aga juhtub, et Sul ei ole raha - täpselt nagu meil - aga sa tahaksid siiski projekti panustada, siis ära heitu! Sul on võimalus kampa lüüa filmivõtetel näitleja või abikäena. Võta meiega ühendust aadressil info@talesofreval.ee

Aitäh Sulle!

Tales of Reval'i meeskond

  • 48 hooandjat
  • 1792€kogutud 3500€ eesmärgist
  • 3 päeva
    Projekti toetatakse 18. juuli ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!

Sarnased projektid

Koduloomadeteater

  • 15%kogutud
  • 370€toetatud
  • 31 päeva veel