Worldman Games – Heategevuslik spordiüritus, mis võib päästa eluKasutaja  Worldman Games projekt kategoorias Kodanikualgatus

Tere!

Minu nimi on Arsen ja olen Worldman Games ürituse peakorraldaja. Mina ja meie väike entusiastlik tiim lõi Eestis ainulaadse projekti, mida pole maailmas varem tehtud. See ühendab erinevaid inimesi, et teha läbi spordi head ja korda saata imesid. Kuidas täpsemalt? Läbi burpee challenge’i soovime päästa kahte last, kes põevad rasket haigust, mille tõttu võivad nad jääda ratastooli.

Selleks, et kogu üritus hästi õnnestuks, vajame ka sinu abi. Anna meile hoogu ja teeme koos suuri tegusid!
 

Mis on Worldman Games?

Worldman Games on heategevuslik spordivõistlus, mis kutsub inimesi end proovile panema ja üheskoos head tegema. Meie üritus toimub 25. mail Tondiraba Jäähallis, kuhu ootame osalema 1000 inimest.
 


 

Mis on selle ürituse eesmärk?

Tahame pakkuda Eesti inimestele uutmoodi kogemust, mille sarnast siin varem pole tehtud. Eestlastele on üheskoos suurte tegude kordasaatmine väga omane, võtame kas või laulupeo. Võimalusi koosolemiseks ei ole iialgi liiga palju ning liikumine on miski, mis tänapäeva maailmas kipub tahaplaanile jääma. Teeme sporti ja tunneme end hästi! Meie unistuseks on kasvada rekordiliseks ka maailma mastaabis. Worldman Games’i südames on kõige suuremaks eesmärgiks aidata neid, kellel on seda väga vaja. Meie ümber on palju inimesi, kelle katsumused ja mured on nii suured, et üksinda hakkama ei saa. Läbi võistluse kogume annetusi kahele haruldase haiguse käes kannatavale lapsele. Kokku on vaja saada väga suur summa, kuid anname endast parima.
 

Kellele on see mõeldud?

Spordivõistlus on mõeldud absoluutselt kõikidele inimestele: naised, mehed, lapsed. Noored ja vanad. Sa ei pea olema sportlane - põhiline on see, et paned ennast proovile ja tunned liikumisest rõõmu.
 


 

Kes need on, keda me aitame?

Aitame kahte toredat Tallinna last, Elarit ja tema nooremat õde Amyt. 11-aastane Elari ja tema 7-aastane õde Amy põevad väga haruldast geneetilist haigust, mille tõttu kaotab nende keha fosforit. Haigusega kaasnevad pidevad valud jalgades ja seetõttu võivad lapsed elu lõpuni jääda ratastooli.

Teeme koostööd heategevusfondiga Südamete Soojus – Anna Tõnissaar, ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga – Inna Kramer.
 


Kuidas sa tulid selle peale, et selline üritus korraldada?

Kuna mulle meeldib teha ka sporti, siis ühel pimedal novembriööl tuli mulle pähe mõte korraldada spordi challenge, mille eesmärgiks on heategevus. Mõeldud, tehtud! Kuna ürituse kontseptsioon on täiesti uus ja näidiseid kuskilt võtta ei saanud, siis pidime tegema nii-öelda mitu testüritust ja vaatama, kuidas rahvas selle vastu võtab.

I test  16. detsembril 2018 – 20 inimest
II test 26. jaanuaril 2019 – 70 inimenst
III test toimus 27. veebruaril 2019 TalTech’is

Pärast kolme testüritust saime kindlustunde, et inimesed võtavad selle soojalt vastu ja samal ajal ka kogemuse, et kuidas seda veel paremini korraldada. Julgeme öelda, et oleme valmis korraldama spordivõistlust 1000 inimesele.
 

Miks me panime projekti hooandjasse ja mille jaoks on vaja toetust?

Praegu on ürituse eelarve 10 000€+, mis sisaldab Tondiraba Jäähalli renti, reklaami, production'it ja tehnika renti. Loodame koguda vähemalt 3500€ ja teise eelarve osa saame sponsori poolt. Raha, mis tuleb üle 3500€, anname Amy ja Elari ravi toetuseks.

Kuna see on heategevuslik üritus, siis paneme selle projekti ka Hooandjasse, et saaksime kokku koguda nii palju annetusi kui võimalik. Need, kes kohale tulla ei saa, neil oleks võimalik anda oma panus ning aidata Eestis midagi erakordset koos ära teha.
 

Oleme tänulikud igale toetajale.

Kuid kõige põnevam on sellest osa saada just kohapeal. Tule ja osale võistlusel või ela teistele kaasa! Registreerida saad:
www.wmgames.ee
 

Kohtume 25. mail Tondiraba Jäähallis!
Ainult koos teeme suuri tegusid!
 

Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/2433006833597369/
Veebileht: www.wmgames.ee
Instagram: https://www.instagram.com/worldmangames/

Sarnased projektid

Murdmaasuusatajad rahvusvahelistele tiitlivõistlustele

  • 4%kogutud
  • 195€toetatud
  • 31 päeva veel

Uued kardid noortele autosportlastele

  • 58%kogutud
  • 2895€toetatud
  • 36 päeva veel