Wow RunKasutaja  Wow Run projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Wow Run on üritus, mis leiab aset 2014. aasta mais Tartus ning on nii Eesti kui ka Ida -ja Põhja-Euroopa kontekstis fenomenaalne ettevõtmine. Mujal maailmas on taoliseid üritusi tehtud väga palju ning neid on saatnud suur edu. Põhimõtteliselt on tegemist 5 km pikkuse jooksuüritusega, mille teeb erakordseks see, et igal kilomeetril visatakse jooksjate sekka pulbervärve, mis annab kogu sündmusele elamusterikka efekti. Peamine, mis eristab Wow Run-i teistest samalaadsetest ettevõtmistest ongi eelkõige see, et osavõtu eesmärk pole mitte joosta parim aeg, vaid lihtsalt tunda liikumisest rõõmu ning pulbervärvide kasutamine seejuures annab üritusele lisaefekti.

Wow Run on inspireeritud traditsioonilisest India pidustusest HOLI, mida tuntakse ka kui Värvide Festival. Igal kevadel tulevad tuhanded hindud tänavatele ja tähistavad uue hooajaja algust, mil jäetakse jumalaga talvega ning tervitatakse värviderohket tärkavat kevadet. Inimesed riietuvad valgesse ning alguse saab hingemattev värvide mäng, kus ei ole vahet, mis soost, vanusest või ühiskondlikust seisusest (kastist) sa oled. See on ainus püha Indias, mis murrab väga rangeid sotsiaalseid norme.

Kas värvid, mida Wow Run käigus kasutatakse, on ikka ohutud ning kas need tulevad pestes maha? Vastus on JAH - need on täiesti ohutud ja tulevad ilusti pesus maha nii riietelt kui nahalt. Tegemist on 100% naturaalsete värvidega ning lihtsustades võib öelda, et tooraineks on riisijahu. Seetõttu võib seda sisuliselt lausa süüa :) Värvipulbrid on toodetud Euroopa Liidus ning liigituvad kosmeetikatoodete alla ning seetõttu kehtivad nende puhul samasugused nõuded nagu Teie huulepulkadele või deodorantidele.

Selleks, et antud üritus saaks toimuda vajame hästi toimivat kodulehte, kust oleks võimalik leida vastused oma küsimustele, olla kusrsis värskemate uudistega ning regsitreerida ennast Wow Run-le. Lehekülg, mis rahuldaks kõigi inimeste soove läheb maksma koos erinevate teenustasudega 3000 eurot, kuhu kuulub lehekülje kujundus, erivormide loomine, pangamakselinkide loomine ja nende ülalpidmaine, erinevad maksud jms. Sooviksime mainida, et meie MTÜ eesmärk ei piirdu vaid Eestiga. Sooviksime taolise ürituse viia ka vähemalt Läti ja Leetu, kus saaksime kasutada sama kodulehe alust. Seetõttu saate võibolla olla toetajaks lausa rahvusvahelisele projektile.

Miks on see üritus eriline:
-propageerib tervisesporti
-me ei rõhuta oma üritusel võistlusmomendile, vaid toonitame pigem rõõmu tundimist liikumisest
-esimene Holi traditsioonist inpireeritud üritus terves Ida- ja Põhja-Euroopas
-suurepärane meetod vabaaja veetmiseks koos sõprade ja perekonnaga
-me teame kõik, et elamine värviderohkes keskonnas annab inimestele rohkem energiat ja poitiivsust ning seda teeb ka kindlasti meie üritus
-me oleme kindlad, et kõik osavõtjad ja ka pealtvaatajad ütlevad vähemalt korra sõna "vau" mida nad sellel üritusel näevad
-me garanteerime, et peale üritust on teil palju rohkem positiivsemat energiat kui oli enne distantsi läbimist