;

Sulgpalli Juunioride EM lastefestivalПользователь  Eesti Sulgpalliliit проект в категории Спорт

Hea Hooandja,

Sel sügisel, 7.-16. septembril, toimuvad esmakordselt Eestis sulgpalli tiitlivõistlused. Parimad noored sulgpallurid üle Euroopa võistlevad EM tiitlitele Kalevi Spordihallis. See on suurepärane võimalus vahetult kaasa elada tulevikutähtede mängule, kes mõne aasta pärast pretendeerivad medalitele juba olümpial.
 


Kristin Kuuba Helina Rüütel


Millele annad hoogu?

Eestis võistlust korraldama ajendas meid soov pakkuda Eesti spordipublikule meeldejääv spordisündmus ning väliskülalistele palju positiivseid muljeid meie maast.

Lisaks sellele on meil südamesoov, et võistlusest jääks pärand, mille mõju kestaks kauem kui 10 võistluspäeva. Meie suurim lootus on, et Juunioride Euroopa meistrivõistlused inspireerivad lapsi ja noori rohkem sporti tegema ja liikuma.

Just seetõttu soovime sulgpalli Juunioride EM ajal korraldada lastefestivali. Lastefestivali läbiivimiseks palumegi Sinult hoogu juurde.

Lastefestivalile ootame algklasside õpilasi üle-Eesti. Lapsed veedavad sulgpalliga meeleoluka päeva – osalevad mängulises ja lõbusas sulgpallitunnis ning saavad võimaluse elada kaasa parimatele noortele sulgpalluritele nii Eestist kui kogu Euroopast.


Miks toetada?

Sinu toetus aitab teoks teha Juunioride EM lastefestivali, kus osaleb kuni 1000 algklasside õpilast üle Eesti. Aita lastele pakkuda elamusterohke päev ja panna neis kasvama sulgpallipisik.
 


 

Toetuse eest oleme siiralt tänulikud ja pakume Sulle suurepärase sulgpallifänni elamuse. Lastefestivali toetajana on sul võimalus olla esimeste seas, kes kannavad äsja valminud fännisärki, külastada Juunioride EM-i, nautides parimaid istekohti ja VIP lounge mugavusi või vaadata EM finaale koos VIP brunchiga. Hoogsaimatel hooandjatel avaneb võimalus oma sulgpallioskusi täiustada koos 2015. aasta Juunioride Euroopa Meistrivõistluste pronksmedalistide, Eesti parima naispaari, Kristin Kuuba ja Helina Rüüteliga. Kõik hooandjad osalevad ka maailma mainekaima sulgpalliturniiri “All England 2019” reisipaketi loosimises.
 


Sinu tulevane fännisärk
 

  • 52 поддержавших
  • 3081€собрано от запланированных 2800€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Aug.2018