;

Aitame 2 võistlusrühma Lätti ja Itaaliasse võistlustele!Пользователь  KOIT TANTSUKOOL проект в категории Спорт

KOIT TANTSUKOOLI projekti kaudu saad toetada kahte võistlusreisi!

Projekti 1. eesmärk toetab võistlusrühm-1 reisi Itaaliasse, võistlustele: "Dance Grand Prix Italia 2019“. Reis toimub kuupäevadel: 16-22.06.2019. Võistlusreisil osalevad: Laura-Lisette, Rebeka, Helen, Laura-Liis, Adele, Marian, Liisa, Maia ja Rebeka, kes käivad tantsutunnis 5-6 korda nädalas. Projekti esimene eesmärk täitub toetussumma juures: 1498€.

Projekti teine eesmärk toetab võistlusrühm-2 reisi Lätti, võistlustele: „International Dance Competition Arabesk 2019“. Reis toimub kuupäevadel: 24-27.06.2019. Võistlusreisil osalevad: Madli, Elenora, Teele, Leevi, Emily, Iris, Mia-Theresa, Adele ja Hanna-Britt, kes käivad tantsutunnis 4-5 korda nädalas. Projekti teine eesmärk täitub toetussumma juures: 2782€.
 

 
 

Täname, et võtate aega projekti detailidega tutvumiseks ning toetate KOIT TANTSUKOOLI. Erilise panuse heategevusliku kohvikuprojekti näol võistlusreis „ Dance Grand Prix Italia 2019“ toetuseks on andnud KOIT TANTSUKOOLI võistlusrühm-1 lapsevanemad, kes olid inspiratsiooniks antud projektile.

Võistlusrühm-1 õpilased on 10-13 aastased tüdrukud, kes võistlevad kategoorias jazztants, Janne Reha koreograafiaga „Ühtses külmuses“ (Baltic Cup 2019, II koht) ning folktantsude kategoorias, Kristina Raja koreograafiaga „Hingeleek“ (Estraad- ja Rahvaste Tantsude Festival 2018, I koht).

Võistlusrühm-2 õpilased on 6-8 aastased tüdrukud, kes võistlevad kategoorias lastetants, Kristina Raja koreograafiaga „Põrkekas“ (Estraad – ja Rahvaste Tantsude Festival 2018, II koht).

KOIT TANTSUKOOLI võistlusreiside eelarvesse kuuluvad: võistluste osalustasu, meistriklassi tasu, majutus – ja toitlustuskulud, transpordikulud (lennu- ja rongipiletid Itaaliasse ning bussi rent Lätti), spordikattega reisikindlustus, kostüümid, rekvisiidid, kooli korralduskulud, repertuaariklasside lisatunnid ning kahe täiskasvanud juhendaja ööpäevaringne tööaeg võistlusreiside ajal. 


 

KOIT TANTSUKOOL palub abi võistluste „Dance Grand Prix Italia 2019“ lennupiletite toetuseks ning „International Dance Competition Arabesk 2019“ majutuskulude toetuseks.

  1.  KOIT TANTSUKOOL küsib Hooandjast toetust 61% „Dance Grand Prix Italia 2019“ võistlusreisi lennupiletite tasu katmiseks.
  2.  KOIT TANTSUKOOL küsib Hooandjast toetust 58% „International Dance Competition Arabesk 2019“ võistlusreisi majutuskulude katmiseks.

KOIT TANTSUKOOL katab projektikuludest mõlema reisi puhul: võistlusreisi korralduskulud, repertuaariklassid, rekvisiitide tegemise, kostüümide õmbluse ja materjalide ostu, peakatete ja aksessuaaride ostu. KOIT TANTSUKOOL katab kulud, mis moodustavad projekti kogueelarvest:

  1. Itaalia võistlusreisil „Dance Grand Prix Italia 2019“ 30% kuludest.
  2. Läti võistlusreisil „ International Dance Competition Arabesk 2019“ 43% kuludest.

Toetajatele kingime KOIT TANTSUKOOLI tantsutunde vastavalt tunniplaanile. Tänukingitusena ei saa valida VR-1 ja VR-2 rühma tunde ning repertuaaritunde.Toetajad on tantsutundidesse oodatud endale sobival ajal, ajavahemikus 1.06.2019 – 1.06.2020. Hooandja toetus ei laiene kooli õppemaksule. Registreeri tundi ning küsi lisainfot: info@koittantsukool.ee

KOIT TANTSUKOOL tänab südamest kõiki toetajaid! Te võimaldate andekatel noortel tantsijatel Eesti kultuuri Euroopas tutvustada. Viime laste unistused üheskoos täide ja avame ukse maailma!