;

Ikevald Rannap bändi albumi "Synchronize" salvestusПользователь  Ikevald проект в категории Музыка

Teadaanne!

Esmane eesmärk sai täidetud 10.juuli. Suur tänud kõigile pea 100-le hooandjale!

Teine eesmärk on 7000€. Saadud raha kulub salvestuskulude katmisele (esmane eesmärk kattis vaid osad nendest) ning muusikavideo tegemisele.

Esmase eesmärgi saavutamise puhul lisan siia väikse helinäite tulevaselt plaadilt:
https://soundcloud.com/ike-rann/first-teaser-from-synchronize
 


Loodan, et Sinu abiga saan välja anda oma täispika debüütalbumi "Synchronize". Olen selle nimel tööd teinud viimased 3 aastat ning pannud sellesse tohutu hulga energiat, kirge ja häid soove. :)
 


Pildi autor: Marianne Ubaleht
 

Muusika on olnud mu elus pidevalt kesksel kohal – 4-aastasena kirjutasin esimese laulu ja alustasin klaveriõpingutega. Olen nüüdseks tegutsenud 10 aastat professionaalse muusikuna – andnud üle 1000 kontserdi ligi 20-s erinevas riigis. Olen täiendanud enda laulmist ja laulukirjutamist erinevates rahvusvahelistes koolides ja eraõpetajate juures (Berklee School of Music, London Songwriting Academy, Judy Stakee). Olen kirjutanud sadu laule ning laul "Genius" võitis 2015 aastal BBC raadioga koostöös tehtud laulukirjutamise võistluse Inglismaal.

Kuigi olen mõelnud plaadi tegemise peale pikalt, siis ma ei ole tahtnud sellega kiirustada – tahtsin, et tegu oleks maailmatasemel albumiga - laulukirjutamise, tekstide tähenduslikkuse ja sügavuse, produktsiooni ja kogu kõla poolest. See album on justkui päevik - võtab kokku perioodi, kus olin pikalt püsiva koduta ning rändasin vaid seljakoti ja kitarriga mööda maailma pea 20-s riigis – ning kirjeldab, mida nägin, õppisin ja kogesin.

"Synchronize" peal kõlab 12 lugu ning see ilmub 2019 oktoobrikuus. Tegu on põhiliselt funk/souli albumiga, kuid võib kuulda erinevaid mõjutusi rockist, jazzist ja isegi flamencost. Kõla poolest sarnaneb see artistidega nagu Lenny Kravitz, Jamiroquai ja James Brown. Tegu on orgaanilise muusikaga ehk kõik pillid on mängitud päris muusikute poolt, kes on oma elu pühendanud pillimängule - ning usun, et see hingestatus jõuab samuti inimesteni seda plaati kuulates.

Laulukirjutamise poolest on tegemist arvatavasti kõige rahvusvahelisema albumiga, mis on seni välja antud Eesti artisti poolt. Lauludel on 9 kaasaautorit viiest erinevast riigist. Lisaks mitmetele Eesti tippmuusikutele, kes rikastasid albumit oma mänguga, on plaadi produtsendiks Ricky Delin Rootsist, torude sektsiooni seaded on teinud Ameerikast pärit Jason Hunter ning ladina kitarre mängib Carlo di Beo Itaaliast. Salvestusprotsess ise toimub kahes erinevas riigis – pillid salvestatakse Eestis (Heliruum stuudios) ja vokaalid Rootsis (Delinsound stuudios).

Plaadi peal mängivad Eesti tippmuusikud: Jaan Varts (kitarr), Valdur Viiklepp (basskitarr), Sten Loov (trummid), Madis Muul (klahvpillid), Silvia Ilves (tšello), Katariina Maria Kits (viiul), Mairo Marjamaa (saksofon), Jason Hunter (trompet), Sten Valdmaa (tromboon) ja Carlo di Beo (ladina kitarrid).

Plaadi salvestamise ja produtseerimise kogukulu on 10 000€. Sinu toetusest saadud raha kasutan, et katta osa salvestuskuludest ning maksta järeltöötluse (miximise ja masterdamise) eest. Kui kogun esialgsest eesmärgist rohkem raha, siis kasutan seda selleks, et teha üks korralik muusikavideo ning toetada edasist plaadi väljaandmist.

Tänan tähelepanu eest! Palun vaata nimekirja erinevatest toetamisvõimalustest ning leia endale sealt sobivaim!

Kuula lühialbumit "LiveLoveLaugh" Spotify-s

Hoia ennast kursis minu tegemistega Facebookis ja Instagramis 

  • 172 поддержавших
  • 7292€собрано от запланированных 7000€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Aug.2019