;

3D-MORPG mäng „Kutimuti: XI.vahetus"Пользователь  Mario Kartezi проект в категории Игра

Воспроизведение видео

Kui mõned unistavad väiksena kosmonaudiametist, siis mina olen lapseeast saadik unistanud arvutimängu loomisest. Aastatepikkune õppimine on jõudnud punkti, kus alguse on saanud Eesti esimese 3D-MORPG (Multiplayer Online Role Playing Game) mängu loomine.

Mäng „Kutimuti: XI. vahetus“ baseerub Laulasmaal asuval Kutimuti noortelaagril. Virtuaal-Kutimutit on vallutanud „zombie-ossid“, kes püüavad noorte meeli üle võtta, täites need mõtestamata muusikaga ja kohatu elustiiliga. Mängijad asuvad lootustandvate noorte rolli, kes aitavad hävitada „zombie-ossid“. Seiklusel ootavad mängijaid ees mitmed kummalised ja humoorikad karakterid. Kuna tegu on teatrilaagriga, siis leiab mängumaailmas ka mitmeid viiteid nii eesti-kui ka välismaaklassikale. „Kutimuti: XI. vahetus“ ühendab sotsiaalse ja lõbusa aspekti, jättes kõrvale mõttetu vägivalla.

Olen töötanud oma firmaga mängu kallal 2 kuud ning oleme jõudnud staadiumisse, kus valmis on algne mängitav versioon, kuid et luua mängust virtuaalmaailm, kus kõik saaksid mängida, puudub meil piisav tehnika ning raha serverite rentimiseks.

Kutimuti: XI. vahetus" valmib plaanipäraselt 2015. aasta sügiseks!

Kõik preemiad ja nende kohta informatsiooni saadan toetajatele e-maili teel!

Küsimused ja kontakt:
kontakt@kohvstuudio.ee

  • 28 поддержавших
  • 396€собрано от запланированных 1000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 19.Feb.2015