;

Fotograafide teemaveebПользователь  Peep Sooman проект в категории Кино и фотография

Oleme fotograafid Peep Sooman, Jan Lepamaa, Janek Laanemäe ja Priit Tammjärv, kes on võtnud endale südameasjaks fotograafia kui hobi ja kunstisuuna arendamise ning sellekohaste oskuste ja teadmiste edasi andmise.

Enam kui pooled eestlastest on endalegi üllatuseks fotograafid! Lapsed pildistavad nutitelefonidega kevadisi lilleõisi, kes meist aga poleks täiskasvanuna jäädvustanud kallite inimeste sünnipäevasid ja muid olulisi elusündmusi.

Me kõik tahame, et tehtud pildid ka ilusad välja tuleks. Selleks on elementaarsed teadmised fotograafiast hädavajalikud ja oma ala spetsialistid on nõus neid lahkelt jagama.

Paraku on Eesti fotomaastikul paljud jutud rääkimata ja nipid edasi andmata. Kui mõnda neist kunagi ka on räägitud, siis on need põhjatusse sotsiaalmeediasse ammuilma ära uppunud ja fotosõber peab nägema kurja vaeva, et internetiavarustest õige info üles leida.

Usume, et Eesti esimene fotoalane (tasuta!) teemaveeb on õige koht, kuhu koondada olulisemad fototeemalised teated, koolitusnipid, tootetutvustused, intervjuud ja kõik muu fotosõbrale huvipakkuv.
 


 

Juba eelmisel aastal hakkasime välja andma tasuta fotoajakirja "Fotojutud", aga igakuine e-kirjaga saadetav ajakiri on lugejatele kohmakas ja e-kirjade spämmifiltrid takistavad tuhandete registreerunud lugejate ligipääsu materjalile. Kvaliteetne ja põhjalik teemaveeb tagab aga tõrgeteta infovahetuse. Sinna koguneb muljetavaldav hulk lugemismaterjali ning vajaliku fototeemalise info üles leidmine on tänu korralikule otsingusüsteemile lihtsamast lihtsam.

Hooandjate panus kulub kvaliteetse veebikeskkonna üles ehitamisele. Edasi jääme teemaveebi haldama neljakesi tasuta, nii et ükski hooandja sent ei lähe fotoveebi toimetuse taskusse!

Tule toeta Eesti fotograafia arengut ja pane õlg alla esimese eestikeelse fotoalase teemaveebi loomisele, kust leiab kasulikku lugemismaterjali nii algaja kui edasijõudnud fotosõber!

Teemaveebi avamine on planeeritud 2019. aasta juunis.

Meie varasemate ajakirjanumbritega saate tutvuda www.fotojutud.ee

Aitäh kõikidele hooandjatele!
 


NB! Kuna auhinnaks pakutud signeeritud ja nummerdatud töid on piiratud koguses, siis esimesena saavad valiku teha varasemad hooandjad! Pilte jagub kõikidele, kuid me ei saa hilisematele hooandjatele garanteerida, et just nende lemmikfotod veel alles on.

  • 220 поддержавших
  • 5230€собрано от запланированных 4400€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Jun.2019