;

Hattie Harmoonia. Muredetektiiv.Пользователь  Bigup OÜ проект в категории Печать

Tere taas, armas hooandja ja raamatusõber!

Valmimas on eestikeelne lasteraamat Hattie Harmoonia. Muredetektiiv.
 


 

Mõte uue projekti jaoks tuli, kui hakati peale eelmist aina tihedamini küsima, millal järgmine raamat juba ilmub. Ja kuna eelmine raamat nii soojalt vastu võeti, siis siin me jälle oleme. Teie abiga saab see vahva raamat ellu ärgata!
 

#1 New York Timesi bestseller!

Raamatu autorid, Marveli Universumi filmides superkangelast Wandat mänginud näitleja Elizabeth Olsen ja muusik Robbie Arnett, on välja töötanud lihtsa ja lustliku vaimse tervise kasvatustehnika, mis aitab lastel ärevusega toime tulla. Esmakordselt nägi «Hattie Harmoonia: Muredetektiiv» ilmavalgust Ameerikas 2022 aastal. Raamatu illustraator Marissa Valdez’il on pikk eelkooli õpetaja kogemus, mis on piltide joonistamisel suureks abiks olnud. Need tekitavad lastes rõõmu ja usaldust.
 

Tutvuge muredetektiiv Hattie Harmooniaga..
 
Ta on alati olemas, et aidata oma sõpru, kui nad teda vajavad. Ja esimene koolipäev võib tekitada palju segadust – alates klassi ees rääkimisest kuni bussiga sõitmiseni. Hattie leiab alati ideaalsed vahendid oma sõprade keha ja vaimu rahustamiseks. Aga kui tema enda hirmud hakkavad mullitama, kas Hattie saab õppida neist ise üle saama?
 
Kriitikute poolt tunnustatud näitlejanna Elizabeth Olsen ning hinnatud muusik ja kirjanik Robbie Arnett on loonud vastupandamatu uue tegelase, mis on täis soojust ja huumorit, et tutvustada kõige väiksematele lugejatele enese eest hoolitsemise tähtsust.