;

Iga emme pidupäevПользователь  Renee Köök проект в категории Событие

Tere, kallis Hooandja,

Kord istus üks lihtne pisikene poiss keset elutuba vaibal ja võttis vastu olulise otsuse: „Kui ma suureks kasvan, tahan ma teha midagi erakordset, midagi sellist, mis paneb inimesi naeratama ja pakub kõigile meelelahutust.“ Väike poiss sirgus pikemaks, ka eluaastaid tuli juurde ja nende meeles pidamiseks ei piisanud enam kahe käe sõrmedest. Nüüd on see poiss siin ja vajab just Teie abi.

Viimased 3 aastat olen koos oma meeskonnaga korraldanud Eestis erineva mastaabiga üritusi. Meie eesmärgiks on pakkuda meeleolu ja uusi elamusi. Oleme toe alla pannud mitmetele rahvaüritustele ja viinud läbi ka suurüritusi. Inimestelt saadud kiitev ja positiivne tagasiside on meisse süstinud aktiivust ja loonud üha uusi ideid.

Meie soov ja unistus on korraldada Eesti suurim emadepäeva üritus, millest edaspidi kasvaks välja traditsioon. Sel aastal toimub see looduskaunil Jõgevamaal. Järgnevatel aastatel saame kõik koos mööda Eestit rännata, tuues rõõmu igasse perre. Meie andmetel ei ole taolise süžeega pidupäeva Eestis veel korraldatud. Aga meil on ideed ja võimalused, üheskoos saame need teostada!

Meie eesmärgiks on koguda 1000€. Selle summa eest on meil võimalik luua õige atmosfäär, mis tooks kokku perekondasid ja võimaldaks emadepäeva meeldejäävalt tähistada. Emadele pakume tasuta meigi- ja soengukoolitusi. Lastele näomaalinguid, batuute, õhupalle ja erinevaid mänge. Neid tulevad lõbustama printsess ja piraat. Ka isad ei pea tegevusetult pingil kügelema – neil on võimalus tutvuda erinevate organisatsioonide varustusega ning võtta mõõtu mitmekülgsetel võistlustel. Lisaks toimub emmede konkurss, kus tuleb lahendada lustakaid ülesandeid, rakendada taiplikkust, olla loominguline ning sportlik. Kuna emasid saavad aidata kõik pereliikmed, on see võrratu võimalus üheskoos üks lõbus päev veeta!

Kui peaks juhtuma, et saavutame teie abiga midagi enamat, siis muretsemiseks ei ole põhjust, ideede pagas on tohutu. Kuna rahalised ressursid on hetkel piiravad, oleme selekteerinud esmajoones olulisema.

Kogutud summa võimaldab meil rentida spordikeskust, kus üritus aset leiab. Rentida vajalikku tehnikat ja lava, pakkuda külalistele torti ja teed, teha üritusele reklaami, muretseda vajalikud dekoratsioonid ning meened, pakkuda esinejatele ning päevajuhile sümboolset tasu, luua eraldi lasteala programm ning töötoad, viia läbi meigi- ja soengukoolitus, katta transpordikulud.

Mida suurem on kogutud summa, seda sisutihedama pidupäeva saame oma emmedele luua. Täiendame jooksvalt ürituse infot Facebookis. Iga väiksemgi toetus viib meid sihile! Üheskoos saame luua unustamatu ürituse „Iga emme pidupäev“.

Teie tänamiseks oleme välja pannud kingitused, mida saame kohale toimetada posti teel või suruda kätt ning anda need isiklikult üle üritusel.

Aitäh Teile! Minu süda on täidetud Teie headusega.

Tee oma emale tore kingitus ja tulge perega lõbusale emadepäevale!

Lisainfot meie tegemiste kohta leiad meie kodulehelt ja Facebookist.

  • 8 поддержавших
  • 100€собрано от запланированных 1000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 30.Apr.2015