;

Keraamikaahju soetamine TaevaniMaani MeistrikojaleПользователь  Maria Mettas проект в категории Изобразительное искусство

Hea hooandja, mina olen Maria ja ma julgen unistada!
 
 
 
Ma unistasin ja südamest soovisin päris oma meistrikoda. Täna hakkabki minu südamesoov kuju võtma ruumides, kus käib töömeeste sigin-sagin nagu päkapikkudel ning õhus hõljub ehitustolm. Just nendes imeilusates ruumides, mis asuvad Rapla südames, kiriku kõrval, jõe ääres, avan kahe kuu pärast TaevaniMaani Meistrikoja uksed.
 
Aita TaevaniMaani Meistrikojal soetada kallis ja vajalik keraamikaahi.
 
 
Ma ei ole Rapla tüdruk, vaid hoopis kaugelt Määramäelt, Padisekandist. Tänaseni olengi ennast teostanud ja arendanud Määra Mäe Meistrikojas, mis kuulub minu ema Eva Raudkivile. Emaga oleme tänaseks hullutanud oma kauni keraamikaga juba tuhandeid inimesi nii Määramäel, Raekoja Platsil Keskajaturul kui teistel üritustel. Minu tegemistega Määramäel saate tutvuda nii Määra Mäe Meistrikoja kui ka TaevaniMaani Meistrikoja fb lehel.
 
 
 
 
Määra Mäe Meistrikoda on pisike ja armas, ehitatud ühe inimese ateljeeks, mis võimaldab vastu võtta vaid väikseid gruppe. Reaalsest suurema ruumi vajadusest kasvaski välja julge unistus ja idee, sellest päris oma meistrikojast. 
 
Tegevused: TaevaniMaani Meistrikoda saab olema see lemmik koht kuhu tulla ja olla ise meister või tulla, et soetada meistrite toodangut. Pea sisukas koosolek sidudes see erinevate käeliste tegevustega, leia endas meister klassiõhtul või sünnipäeva pidades ning me ei pane kätt ette ka mõnele huvitavamale üritusele. Hakkame korraldama väiksed ja intiimseid kontserte, mida oleme Määral juba aastaid edukalt teinud. Kutsume külla erinevaid oma ala spetsialiste jagama teadmisi ja oskusi.
 
 
Ja nüüd saad appi tulla Sina, hea hooandja. Meistrikoja suudame avada ja käivitada omade vahenditega, kuid veel on vaja soetada kallis ja väga vajalik keraamikaahi. Kui Sulle läheb südamesse minu soov ja unistus, siis tee kingitus endale või oma lähedastele ning hoogu andes saad äärmiselt personaalse ja sooja kingituse. 
  • 132 поддержавших
  • 5100€собрано от запланированных 5000€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Feb.2016