;

Laivheli stuudio keset imeilusat loodustПользователь  Koit Nerva проект в категории Музыка

NB! Põhieesmärk 5200€ on täidetud. Suuuuuur tänu!

Praegune 7400€ on täiendav lisaeesmärk, mis täitub vastavalt võimalustele.

 

Kallid sõbrad!

Olen kunstnik Nerva ja tegutsen Lõuna-Eestis, Maaritsas. Teen peamiselt graafikateoseid, selliseid värvilisi. Minu teostega saad tutvuda SIIN

Miks olen Hooandjas ja just muusika kategoorias?

Ma olen hariduselt helilooja ja viimastel aastatel tegutsen üsna palju ka muusika-maailmas. Olen koos oma tublide kaaslastega korraldanud mõningaid live-muusika kontserte. Järjest rohkem tegeleme helisalvestusega ja järeltöötlusega kuni masterdamiseni. Selleks on meil oma väike helistuudio.

Nüüd tahame stuudiot laiendada ja ka tehniliselt täiendada. Meie kava on luua muusikutele üks tõeliselt õdus stuudiopesa, et nad saaks teha oma kaunist kunsti siin, keset imeilusat Otepää kõrgustiku kuppelmaastikku.

Praegune olemasolev stuudioruum jääb heliinseneri kontrollruumiks ja miksimisruumiks. Lisaks on meil olemas avar tuba koos väliterrassiga, millest kujundame mõnusa puhkeruumi.

Kolmandast toast loome aga helikindla salvestusruumi. Siin on tähtis eelis: saame maja sisse ehitada eraldiseisva vundamendiga ruumi, mis pole konstruktsiooniliselt peamajaga ühenduses – see annab hea helikindluse.

Meil on olemas suurem osa vajalikust professionaalsest salvestustehnikast, mõned muusikainstrumendid, uue ümberehituse projekt ja plaan, kuidas see teoks teha, ning inimesed, kes meid selles aitavad.

Lisaks omaenda investeeringutele vajame me sinu – kallis muusika- ja kunstisõber, kallis hooandja – heatahtelist abikätt. Ja me oleme selle eest ülimalt tänulikud.

Usume, et teie abiga saame stuudio päris valmis, ja loodame, et toetusi laekub isegi rohkem, sest siis saame täiendada muusikariistade kappi. Tööd tahame valmis saada juba juuli lõpus, sest huvilised, kes tahaks siin salvestada, juba ootavad.

Hooandjate jaoks olen loonud täiesti eraldi spetsiaalse graafikateose klaverloomaga, kes on ise üks paras rokkar. Palun vaata videot, sest see tutvustab teost lähemalt ja räägib selle taustast. Videos esineb ka trummar Reigo Ahven, kes annab kommentaarid nii pildile kui ka stuudioehituse projektile.
 


"Karmikarvaline klaver kuulab kulda" © Nerva 2020
 

Pilt on valminud erinevates suurustes. Sõltuvalt sellest, kui suure summaga projekti toetad, saad endale kas täissuure põhipildi (120 x 50 cm) lõuendil või siis selle väiksema vennakese. Pane tähele, et seda pilti ei saa kusagilt mujalt, vaid see on loodud ainult selle Hooandja projekti toetajate premeerimiseks. See teeb pildi tõeliselt unikaalseks. Kõik eksemplarid on autori poolt signeeritud.

Kuldtoetajaid ootame oma stuudiosse ka proovisalvestusele. Isegi, kui sa ei ole professionaalne muusik, võib olla huvitav proovida salvestamist päris stuudios ja saada asjatundjatelt vajalikke näpunäiteid. Soovi korral võid tulla proovisalvestusele koos oma sõbraga ja lasta hoopis temal laulda või pilli mängida ning ise saad kogu protsessi pealt jälgida. Tulemuse saad loomulikult mälestuseks kaasa. Või oled hoopis unistanud olla ükskord ka ise kontrollruumis ja proovida ise nuppe kruttida? See on sinu võimalus. Salvestusaja ja detailid lepime kokku igaühega isiklikult.

Kas ma ütlesin juba, et vaata kindlasti videot.

Kallis hooandja, oleme su toetuse eest väga tänulikud!

  • 65 поддержавших
  • 5335€собрано от запланированных 5200€

Успешный проект

Проект был поддержан 23.Aug.2020