;

Lükka Lastesuu kaardid trükimasinasseПользователь  Taavi Tamm проект в категории Печать

Miks neid kaarte vaja on?
Poodidest võib leida hulga ilusate piltidega kaarte, kuid tihti juhtub ka nii, et tahaks hoopis mõnd toredat sõnumit. Eriti siis, kui loomepuudus ründab ja kohe mitte ei tea, mida kaardile kirjutada. Seepärast on Lastesuu kaardid lihtsad, puhtad ja kannavad endas vaid kõige olulisemat – lõbusaid sõnumeid Eesti oma laste suust.
 
 
Mida siis kaardile ikkagi kirjutada? 
Kas luuletus? Või mõni vanarahva tarkus? Lastesuu kaardid kannavad endas juba piisavalt teraseid sõnumeid, et kohe mitte ei ole piinlik tagumisele küljele kirjutada lihtsalt: „Palju õnne, Kallis Maali!“ Siiski oleme jätnud Sulle piisavalt ruumi juhuks, kui looming peale tuleb.
 
Aga kus pilt on? 
Me usume, et õnnitluskaardi kõige olulisem osa on sõnum. Laste laused on nii teravad ja mahlakad, et pilt tuleb ise silme ette - ja see pilt ongi igaühel erinev :)
 
Lastesuu esimene kollektsioon
 
Õnnitluskaardid
 
Lastesuu õnnitluskaardid jõuavad kampaania järel Sinuni kuueses pakis. 
 
 
Rahakaardid
 
Ka rahakaardid sõidavad Sinuni kuuekesi koos.
 
 
Sõbrakaardid
 
Lastesuu sõbrakaardid ei ole mõeldud vaid sõbrapäevaks. Need on sõbrale saatmiseks - lihtsalt niisama. Alati ei olegi vaja põhjust, et teisele midagi ilusat öelda. Sõbrakaardid jõuavad Sinuni viieses pakis koos margi ja ümbrikuga.
 
 
 
Maailma kõige esimene rikutud Lastesuu kaart
 
Selle kaardiga on nüüd küll üks kummaline lugu. Kaart pärineb Lastesuu esimese kollektsiooni kõige esimesest prototüüpide perekonnast ning sai kannatada esimese kampaaniavideo filmivõtetel...sest lapsed lihtsalt tahtsid nii. Kauni ja omanäolise tindipleki tekke nimel hukkus otse-eetris tubli ja töökas pastapliiats. Seda kaarti me posti ei pane. Ulatame selle Sulle Lastesuu kaartide esmaesitlusel või kinnitame turvavöö ja toome ta Sinuni. 
 
 
Kingitused on iseseisvad ja sõidavad omal käel Sinuni novembri lõpus/detsembri alguses. Meie aga tahame kõiki hooandjaid ikkagi näha ja tänada, seega ootame Sind Lastesuu kaartide säravale esmaesitlusele Pärnus. Aja ja koha täpsustame kampaania lõppedes.
 
Miks peaks keegi seda projekti üldse toetama?
 
Sest Kelly (7a) ütles meile, et „Kui äri pole, siis pole süüa ega riideid ja kui sul on loom, siis tal pole pesa ja...K-Rautas ei ole asju, millest ehitada maja … võibolla polekski poode üldse, ainult juurikaid peaks sööma ja elama vihma ja talve käes ja olema täitsa paljas.“ 
 
 
Aitäh Sulle!
Helen & Taavi