;

Maheda Muusika festival 2017Пользователь  MTÜ Maheda Muusika Ühing проект в категории Событие

Hea hooandja!
 

KES?

MTÜ Maheda Muusika Ühing ja usinad noored inimesed korraldavad üheskoos juba teist aastat Maheda Muusika festivali, mis kasvas välja Maheda Muusika õhtutest. Korraldavasse tiimi kuulub nii Kose kohalikke kui ka TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilasi.

MIS?

22.-23. juulil täitub Kose Lauluväljak mõnusa muusika ja mahedate kauplejatega. Kose Noortelaval astuvad üles omapärased artistid nii Eestist kui välismaalt, näiteks folgisugemetega ansambel Antsud, rütmikat, svingi ja bossanoovasid viljelev Helin-Mari Arder trio, tantsima panev Daniel Levi ning paljud teised. Lisaks kontsertidele on festivalialal avatud ka maheettevõtete laat maheda toidu ja teiste põnevate ökotootjatega. Pärimuslaulude ühislaulmine, õpitoad, muusikaviktoriin ning lasteala pakuvad tegevust nii suurematele kui ka väiksematele festivalikülastajatele.

KUS?

Maheda Muusika festival leiab aset looduskaunis kohas Kose Lauluväljakul. Muusikalised etteasted leiavad aset Kose Noortelaval ning mahelaat ja muud tegevused lauluväljakul. Allpool näed fotosid meie eelmise aasta festivalist.

MIKS?

Meie festivali peaeesmärk on kultuurihuvilistele inimestele üle Eesti anda võimalus saada osa vabas looduses toimuvatest kontsertidest sümboolse sissepääsupileti eest ning luua läbi selle eeldused ka majanduslikult kehvemal järjel olevatele peredele ja inimestele kvaliteetse kultuurikogemuse ja -elamuse saamiseks.

Peame oluliseks:

  • "Maheda mõtteviisi" kujundamist läbi maheettevõtete, -toitlustajate
  • Keskkonnasäästlikkust, mis toimub koostöös Topsiringiga
  • Väiketootjate ja tarbijate võrgustiku arendamist
  • Tutvustada külastajatele uut ja põnevat muusikat
  • Kose Noortelavale kasutuse leidmist
  • Pärimuslaulude ühislaulmise kaudu rahvus- ja pärismuskultuuri kohta teadlikkuse tõstmist

Hea kultuurihuviline! Aita meie sündmusel teoks saada! Tegemist on alustava festivaliga ning iga toetus on meie jaoks oluline. Sina saad anda oma panuse, et koos sõpradega osa saada festivalimelust ja mitmest mahedast kontserdist. Kõik hooandjad saavad meened kätte festivalil kohapeal või kokkuleppel mujal.

Rohkem infot Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/MaheMuusika/ või meiliaadressilt info@mahemuusika.ee.

Sinu Maheda Muusika festivali korraldusmeeskond


Piltide autor: Mihkel Leis


 


 


 


 

  • 14 поддержавших
  • 800€собрано от запланированных 800€

Успешный проект

Проект был поддержан 02.Jul.2017