;

Maria Gertsjak debüütalbumi “Hetk, kus olin” väljaandmineПользователь  Maria Gertsjak проект в категории Музыка

Tere mina olen Maria Gertsjak. Olen 24-aastane laulja ja laulukirjutaja. Olen kaua unistanud enda albumist ning lõpuks olen leidnud õiged inimesed, kellega see teekond ette võtta ja oma unistus täide viia.

Minu debüütalbumi salvestamist Pärnus alustasime koos ansambliga möödunud talvel. Praeguseks on salvestatud juba rohkem kui pooled lood ja plaadi ilmumine on planeeritud selle aasta augusti lõppu, millele septembris järgneb kontserttuur.

Bändi kuuluvad veel Mati Tubli, Ainar Toit, Ida Alanen, Karl-Markus Kohv ja Tuure Mäkinen. Plaadi salvestab ja miksib Erko Niit, lood on arranžeeritud ja produtseeritud meie kõigi poolt ning albumi masterdab Kaur Kenk.

Ma olen tänulik iga hetke eest, mille need inimesed on pühendanud, sest ilma nendeta poleks me nii kaugele jõudnud. Väga palju tööd on juba tehtud ja nüüd vajamegi veel viimast tõuget, et plaat füüsilisel ja digitaalsel kujul teieni tuua.

Armas sõber, tuttav, sugulane, kuulaja või lihtsalt tore inimene – me palume pisut sinu hoogu, et plaadi salvestus ja väljaandmine lõpule viia. Aga mitte lihtsalt abi, vaid vastutasuks on meil pakkuda erinevat meelehead.

Tänan kõiki inimesi, kes on nii selle plaadi valmimisele kui ka minu muusikalistele ettevõtmistele alati toeks olnud.

 Aitäh, Elina Määttää, Hooandja video tegemise eest, ja Tuomas Massa, ideede eest. Suured tänud Tero Leponiemile, kes on albumi kujundanud ning mitmesuguste fotode tegemistel aidanud!

 Aitäh minu perele, sõpradele, sugulastele ja minu Pilistvere perele, et te olete olemas ja alati väga toetavad!

Ja aitäh sulle, armas Hooandja!

Ära unusta tutvuda minu muusika ja tegemistega alltoodud lehekülgedel -

Soundcloud:https://soundcloud.com/maria-gertsjak

Facebook: https://www.facebook.com/gertsjak/

Instagram: https://www.instagram.com/mariagertsjak/

Hääd!

Maria

(Shortly in English)

 Hello, my name is Maria. I am 24-years old and I am recording my first album.  

I started recording this album in Pärnu, with my band already in last November. The band is mixed with members from Estonia and Finland including Mati Tubli, Ainar Toit, Ida Alanen, Karl-Markus Kohv and Tuure Mäkinen. The songs are recorded and mixed by Erko Niit. Produced by all of us and mastered by Kaur Kenk. We are planning to release the album in the end of this August which will be followed by a releasing tour in the beginning of September.

If you feel like a CD with good Estonian music is missing from your shelf, then through this website it is possible for you to support the making of our album by pre-ordering it, in addition to the album we have also other gifts!

I want to thank Elina Määttää for making this video and Tuomas Massa for the ideas. I want to thank all of my friends and family for always supporting me!

Don’t forget to check my websites to get more information about the music and me!  

All the best!

  • 90 поддержавших
  • 2431€собрано от запланированных 2000€

Успешный проект

Проект был поддержан 07.May.2017

Related projects

The Hi-Flyin' Combo 7" виниловый EP-релиз

  • 27%собрано
  • 320€поддержано
  • 6 дней осталось

Съемки клипа “Тоска” группы Pale Alison

  • 100%собрано
  • 2000€поддержано
  • 41 дней осталось