;

Maria Stuarti uue albumi väljaandmineПользователь  Liana Kolodinskaja проект в категории Музыка

Ansamblil Maria Stuart on valmimas teine album plaaditäie täiesti uute lauludega, millest enamik on valminud viimase aasta jooksul. Meie uus muusika jätkab üldises plaanis mariastuartilikku joont, kuid on veidi rokilikum, rahulikum ja rõõmsam. Albumi "Kollaaž" teemaks on lootus ning plaadile oleme sel korral kaasanud ka külalisesinejaid.

Muusika loob meie jaoks võimaluse minna natukeseks eemale päevapoliitikast, negatiivsetest uudistest ning võtta helge hingetõmbehetk pidevas kiirustamismöllus. Soovime seda hetke teiega jagada.

Palume teid appi, et katta plaadi salvestamiskulud (salvestamine, miksimine, masterdamine). Plaati salvestame maikuus Tartus Clockwork stuudios. Avalikkuse ette jõuab helikandja aasta teises pooles. Paari isutekitava singliga kostitame teid juba varem.

Hetkel on albumile tulevast materjalist ilmunud esimene singel "Tähesilm".

Loodame, et leiate endale valikust meelepärase auhinna. Auhinnad toimetame teieni posti teel, Tartu linna piires on võimalik kokkuleppel ka käest kätte üle anda.
 


 

Maria Stuart on tegutsenud aastast 2013. Välja on antud mitmeid edukaid singleid. Esimene album "Emotsioonid" ilmus teie abiga (aitäh!) kaks aastat tagasi.

Mõned helinäited:

"Päike"
"Emotsioonid"
"Luuraja"
"Ookeanisinine"

Kevade jooksul on plaanis teha mitmed kontserdid, millest anname teada oma Facebooki lehel.

Maria Stuart on:

Liana Kolodinskaja – vokaal
Ragnar Häide – klahvpillid
Hanna-Roosi Karro – basskitarr
Margus Sekk – kitarr
Ralf Erik Kollom – trummid

  • 57 поддержавших
  • 2102€собрано от запланированных 2100€

Успешный проект

Проект был поддержан 26.May.2019