;

Noorteromaani "Mul Hakkasid Päevad" väljaandmine #eioneiПользователь  Marilyn Jurman проект в категории Печать

Tere armas! Minu nimi on Marilyn ja vajan sinu abi, et anda välja oma esimene noorteromaan "Mul Hakkasid Päevad", alapealkirjaga #eionei. Kirjutanud olen ju alati, aga enamasti laule ja luulet. See romaan on pikalt minu sahtlis olnud ja julgust kogunud, aga nüüd on ta valmis ja tahab sinu ette lugemiseks tulla. Miks nüüd?
 

Sa ei ole üksi!

Noorte vaimne tervis on teema, mis aina rohkem nõuab oma tähelepanu. Aga see teema on alati olemas olnud, lihtsalt mitte kunagi varem ei ole sellest nii palju räägitud. Ka mina vaatasin 14-aastaseid nagu lapsi, kuni avasin oma enda teismeeas kirjutatud päeviku ja kõik tuli uuesti meelde! See tunne, kuidas ma olen üksi ja ilmselt keegi ei mõista mind. Ja selle pärast ma kirjutasin raamatu, noortele, et sulle meelde tuletada, sa ei ole üksi! Ja vanematele, et sulle ilma ilustamata meelde tuletada, mis tunne oli sirguda täiskasvanuks maailmas, kus kõik käituvad sinuga kui lapsega, aga samal ajal ootavad, et sa käituksid kui täiskasvanu.
 

See on ühe 14-aastase tüdruku ilustamata lugu...

Olen noortega vestelnud ja lugusid omavahel jaganud. Mu süda murdub igakord, kui vaatan silma inimesele, kes tahab ülekõige maailmas olla õnnelik, aga tunne on selline, et kogu maailma raskus lasub tema õlgadel. Sellepärast ma rääkisin ja rääkisin paljude noortega, võtsin nende lood ja võtsin enda loo ja sellest sündis kokku nägemus ühe kaheksanda klassi tüdruku täiskasvanuks saamisest. Koos selle valuga ja koos selle iluga. Koos armumise ja haiget saamisega. Koos õigete ja valede valikutega. Koos pere ja kooliga. Koos sõprade ja reetjatega. Sest täpselt nii see maailm ühe 14-aastase elus ongi – üles ja alla. Ilma ilustamata!
 

Inspireeritud päris lugudest.

See raamat ja tegelased ei ole tõestisündinud, kuid nii mõnigi lugu selles raamatus on päriselt. Ja selleks, et need lood saaksidki raamatusse jääda päris lugudeks nii nagu mina mäletan ja tänapäeva noored mulle on jutustanud, tahan ma selle raamatu anda välja ise, ilma kirjastajateta. Kuna ma ei taha pehmendada, ilustada, muuta vanuseid vanemaks, jne.
 

Mul on Sinu abi vaja!

Raamat on valmis kirjutatud, aga teie abi on mul vaja eelkõige selleks, et raamat 2021 sügiseks toimetada, kujundada, trükkida ja levitada (kui eesmärgi ületame, siis ka audioraamatu väljaandmiseks). Kuid ka selleks, et olla olemas teineteise jaoks ja anda endast parim, et kuulata ja jagada oma lugu vaimsest tervisest. Selle jaoks olen loonud juba praegu Instagrammi platvormi @hashtag_eionei, kus sa saad loodetavasti keerulisel hetkel tuge.

#eionei

  • 250 поддержавших
  • 8100€собрано от запланированных 7500€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Jun.2021

Related projects

Аманда и вирус

  • 10%собрано
  • 310€поддержано
  • 29 дней осталось

Роман-сказка «Подземная Башня»

  • 77%собрано
  • 1530€поддержано
  • 16 дней осталось