;

Slippery Slope annab välja debüütalbumi!Пользователь  Slippery Slope проект в категории Музыка

Meist lähemalt

Meie oleme Henri, Madis ja Egert. Kolm lahutamatut lapsepõlvesõpra, kolm põlist tallinlast, kes ühes gümnaasiumi koorilaagris langetasid otsuse õppida koos pilli mängima ja luua ühine bänd nimega Slippery Slope. Nüüd, aastaid hiljem, kaunistab meie prooviruumi riiulit Noortebänd 2012 võidukarikas ning sahtlites on sõlme keerdunud üle poolesaja esinejapassi erinevatelt kontsertidelt ja festivalidelt nii meilt kui naaberriikidest.

Täna, selle 2014. aasta palava suve lõppedes, oleme viimaks lähemal kui kunagi varem oma seni suurimale ühisele unistusele ja saavutusele – meie esimesele täispikale plaadile!

Plaadist

Oleme alati pidanud oluliseks nii oma lava- kui ka stuudiosaundi kvaliteeti, seega ei taha me kindlasti teha järeleandmisi ka oma 12st uhiuuest loost koosneva debüütalbumi valmimisel. Oleme oma materjali üles salvestanud Tallinnas Sinusoid stuudios koos kanadalasest produtsendi Robert Stanley Montesega, kes muuhulgas on teinud koostööd Kanye Westi, Justin Timberlake`i, Mutemathi, Biffy Clyro ja paljude teistega. Viimane lihv meie esimesele helikandjale antakse aga Soomes Chartmakersi stuudios Svante Forsbäcki poolt, kes on masterdanud plaate sellistele bändidele nagu Rammstein, Bullet For My Valentine või Apocalyptica. Plaadi kujunduse eest hoolitseb meie oma Eesti noor ja andekas graafiline disainer Ronald Uus.

Milleks hooandja?

Meie plaadi eelarve on 8500 eurot, millest omafinantseering on hetkel ligi 6000 eurot. Hooandja abiga loodame sellele lisada vähemalt 2500 eurot, mis kataks plaatide trükkimise ning masteriga seotud kulud ning võimaldaks meil plaadi välja anda õigeaegselt ehk oktoobri keskpaigaks. Suurema summa kogunedes annate meie tegemistele aga veelgi rohkem hoogu!

Plaadiesitluskontserdid toimuvad:

31. oktoobril 2014 Tartus, Genialistide Klubis

13. novembril 2014 Tallinnas, kohvikus Sinilind

Plaadid/särgid saadame Sulle koju postiga!

Rohkem infot:
www.facebook.com/slipperyslopeofficial

Meie muusikavideode lingid:
https://www.youtube.com/watch?v=dYjMBMN9hY4
ja
https://www.youtube.com/watch?v=NdODLkthPVg

Hea hooandja, aita meie unistus teoks teha!

Egert, Madis ja Henri.


jaanus ree/red bull content

 

  • 137 поддержавших
  • 2844.79€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Oct.2014

Related projects

AveNue - 25!

  • 55%собрано
  • 770€поддержано
  • 31 дней осталось