;

Toeta vabatahtlikke tuletõrjujaid!Пользователь  Erika проект в категории Гражданская инициатива

Kallis hooandja,

Rae Tuletõrje-ja Päästeselts oleks väga tänulik, kui lööksid kaasa meie projektis ja aitaksid kaasa päästeautode ehitamisel. Tasume Sulle turvalisema keskkonna loomisega ning pakume ka silmailu, kinkides toetajatele lõbusa tuletõrjeteemalise kalendri. Nii jääb see heategu meelde terveks järgmiseks aastaks ja kauemakski.

RAE TPS baseerub Rae vallas kokku kolmes erinevas kohas – Assaku alevikus, Urvaste külas ja Vaida alevikus. Rae Tuletõrje- ja Päästeseltsil on kokku 30 liiget.

Projekti eesmärk on koguda vahendid kahe päästeauto ehituseks, eesmärgiga tõsta pääste-turvalisuse võimekust piirkonnas.

Rae TPS on soetanud 2014 aasta kevadel maastikusõiduki ja võttis vastu kingituse ettevõttelt konteinerauto näol. Olemasolevate tuletõrjeautode käigushoidmiseks on MTÜ-l vahendid tagatud, kuid arenduseks (sõidukite ehitus) finantseering puudub. Tulenevalt eelnevast otsustasime pöörduda hooandjate poole, et finantseerida päästeautode ehitust.

Projekti käigus pildistas Sirabella fotograaf Maris Ojasuu erinevate vabatahtlike päästesõidukite taustal päästeriietuses/päästevarustusega töötavat naist (naispäästjat) ning kalendrid on üheks meeneks preemiaks hooandjatele.

 

  • 73 поддержавших
  • 1715€собрано от запланированных 6000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 22.Dec.2014