;

Unpublished StoriesПользователь  Gerda проект в категории Изобразительное искусство

Minu nimi on Gerda ning olen professionaalne kunstnik/meigikunstnik, kes on pärit Eestist. Olen tegelenud sellel alaga juba mõnda aega ja sellest 4 aastat Londonis, Inglismaal.

Inimesed on minu stiili on tihti kirjeldatud kui julgelt sünget, kergelt õudu tekitava alatooniga kuid samas mängeldes armsuse ja veidrustega. 

Minu üheks suurimaks meigiga seonduvaks lemmikuks ja inspiratsiooniks on Tim Burtoni tsitaat: 

"I find that if when you put make-up on people it actually frees them. They're able to hide behind a mask and therefore show another side of themselves, which is great!”

Minu loodud kunst on peegeldus elust enesest ning emotsioonidest mida ollakse läbi elatud nii minu enda kui ka teiste inimeste poolt, nendeks võivad olla valu/ kaotus /üksindus kui ka teised hinge piinavad tunded. Mulle meeldib seda kõike oma loomingus väljendada inimestele tunnetamiseks, kuidas läbi kunstiteose on võimalik emotsioonide järelkajasid leevendada ning leida südamerahu. Kõik karakterid, keda ma olen loonud on teatud tüüpi inimesed või situatsioonid millega elus ühel või teisel moel kokku puututakse. 

 

Nüüd soovin ma tuua teie ette uue näituse. Seekord seda kõigile neile, kes on kogenud midagi, mida on raske unustada, millest on raske lahti lasta - nagu näiteks valu, kurbus, üksindus ja teised hingeliselt rasked tunded, mis on hinge piinama jäänud.  

Ma püüan taas lavastada välja valitud lood ning neid läbi oma kunsti edasi anda nii, et saaksime koos inimesi läbi selle mõistma panna neid lugusid ja nende valu, et selle läbi hingeliselt vabaks saada.  Ma valin lugusid kehastama modellid, kes minu meelest sobivad enim teie lugu edasi andma.

Saada mulle oma lugu aadressilt www.gerdamiller.com, valitud lugudega võtan ma isiklikult ühendust, lood jäävad vaid Minu ja Sinu vaheliseks saladuseks

Kõik valitud lood asetatakse piltide kõrvale anonüümselt, lisades ainult teie asukoha, soo ja vanuse.

Selle näituse eesmärgiks on näidata, et keegi ei ole oma murega üksi, meid on igal pool ja üksteist aidates saame anda hääle ja toetuse hääletutele.

Kogutav summa läheb projekti teostamiseks mille valmimis tähtajaks on oktoober 2015. Kulude alla kuuluvad - fotograaf, video tootmine, print, raamimine, materjalid, kingitused toetajatele ja kõik muu näituse juurde kuuluv, et külastajateni jõuaks meeldejääv ja mõjuv näitus, mis saab kajastuse nii Tartus, Tallinnas kui ka teistes Euroopa riikides, et võimalikult paljud inimesed saaksid läbi selle hingeliselt toetatud.

Kingitused saadetakse Teile sobivale aadressile, näituse valmimise ajaks.

 

  • 12 поддержавших
  • 237€собрано от запланированных 6000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 30.Jun.2015