;

Väätsa imelised jõulu-vaateaknad 2021Пользователь  Väätsa kogukond проект в категории Гражданская инициатива

Ehk olete ise käinud Londonis, Pariisis, New Yorgis või telekast näinud nende jõulude ajal imeliselt dekoreeritud liikuvaid kaubamajade vaateaknaid, mis paeluvad nii lapsi kui täiskasvanuid. Et Eestis sama rõõmu pakkuda, paneme seekord juba viiendat korda Väätsa rahvamaja aknad liikuma omanäoliste leiutistega.

Dekoreerime 45 akent ja avame need kõigile vaatamiseks 30. november – 6. jaanuar Väätsa rahvamajal Pikk tn 3, Väätsa, Türi vald.

Aknaid teeb meie kogukond – lasteaia- ja koolilapsed, eakate kodu elanikud, loomeinimesed, jalgrattamuuseum, taidlejad, sportlased ja kultuuriinimesed ning sõbrad mitmest Järvamaa koolist. Ühtekokku sada vabatahtlikku kätepaari.

Ühes akendega teeme ka armsate väikeste majakestega jõuluturu, mis ootab kõiki 30. november, 12. ja 19. detsembri õhtul.

Akende tegemisse läheb palju rõõmu, entusiasmi, vabatahtlikke töötunde ja kõiksugu kodus ja poes leiduvat, mille me ise ostame või kodunt kaasa võtame. Akende liikuma panemine aga tähendab suures koguses mootorite ja programmeerimise lahendusi, mille jaoks jääb meil rahast veidi puudu. Samuti läbis Väätsa rahvamaja renoveerimiskuuri ja peame nüüd mitmeid seni sisse töötatud asju ümber tegema.

Vajame lisaks oma panusele väikest rahalist tuge, et kinkida Eesti inimestele jõuludeks midagi erilist!

Kui toetad meid, leiad oma nime Väätsa rahvamaja toetajate vaateaknalt, glögi ja tänukingi saad avamispäeva õhtul 30. novembril kell 18:00-20:00 jõuluturult. Ülejäänud kingituste osas võtame sinuga ühendust.

  • 160 поддержавших
  • 2561€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 28.Nov.2021