;

Vaba Lava „RokiSõlm“Пользователь  Turba Kooli Õpilasesindus проект в категории Событие

Üritus toimub 19. mail Eesti Mootorispordi Muuseumis ehk endises Ellamaa elektrijaamas. Oleme teinud Vaba Lava üritust ka varem ning nähes selle populaarsust ja toimet otsustasime seda uuesti korraldada.
 
Vaba Lava on üritus, kus saadakse vabalt esineda kõigega. “RokiSõlm” on mõeldud kõigis vanuses kogukonna liikmetele ja lubatud on kõik etteasted olenemata sellest, kas see on tantsimine, räppimine, kudumine, kiirkõndimine või mõni muu anne.
 
Esinema on ka kutsutud kaks ansamblit: noorte punkbänd “Solidaarsus” ja indie rock-ansambel “Frankie Animal”. Heli ja valguse eest hoolitseb firma Maivel Heli & Valgustus. Ürituse turvalisuse tagamiseks sõlmitakse leping turvafirmaga Meeskond Security OÜ ning sissepääs on külalise ja esineja käepaelaga. Avatud on kohvik ja fotostuudio. Valla vahel sõidavad külaliste jaoks tasuta bussid. Projekti kogumaksumus on 3070 €.
 
Teeme seda üritust, et ühendada kogukonna liikmeid läbi ühiste huvide, arendada inimestes esinemise julgust ja anda neile võimalus enda väljendamiseks. 
 
Hooandjate kingitused väljastatakse 1 tund enne sündmust koha pealt.