Esinemisbuss - Artistic Flow Studio ratastel lavaKasutaja  Tauri Vahesaar projekt kategoorias Kunst

Tere, hooandjad!

Ehitame Artistic Flow Studio esinemisbussi, millega tahame jõuda Eesti igasse nurka elamusi pakkuma ning flow-töötubade abil naeratust leidma!

Rahastuse leidmisel plaanime esinemisbussiga minna ka MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi ühele 2021. aasta üritusele õpitube ja meelelahutust pakkuma.
 


 

Kes me oleme?

Oleme Krista Palm (Artistic Flow Studio asutaja, tuleartist ja koreograaf) ja Tauri Vahesaar (slackliner ja tuletantsija). Tegeleme flow-kunstiga juba üle 8 aasta. Oleme üle-eestiliste töötubade ja esinemistega edendanud nii tulekunsti kui ka slackline'i. Flow-kunsti algusaastatel oli Eestis ainult käputäis slackliner'eid ja natuke rohkem tuletantsijaid, ent viimaste aastate jooksul on kogukond suuresti kasvanud ja usume siiralt, et meie tegevused inspireerivad inimesi enda kirge jahtima ning vaimset ja füüsilist tasakaalu leidma.
 


 

Millega Artistic Flow Studio tegeleb?

Artistic Flow Studio asutas 2018. aasta sügisel tuletantsija ja kunstnik Krista Palm. Tema visiooniks oli luua baas, kus artistid saavad kunsti nimel koos töötada.

Nüüdseks on meie meeskonnas tule- ja valgustantsijad, elavad skulptuurid, slackliner'id ja kõhutantsijad. Samuti saab meie stuudios õppida tuletantsu, kõhutantsu, žongleerimist, osaleda töötubades ja flow-jämmides.

Pakume show'sid ja erinevaid töötube (žongleerimine, flow-kunst, slackline) pulmades, firmapidudel, festivalidel, sünnipäevadel jm üritustel.
 


 

Mis on flow-kunst?

Flow on mentaalne seisund, kus ollakse kõikehaaravalt fokusseeritud ühele tegevusele. Sellisel moel tegutsedes tekib lapselik energia ja täielik nauding kogu protsessist, kuhu võib tundideks ära kaduda. Meie leiame enda flow-seisundi slackline'il tasakaalu hoides, poisid, tokke, lehvikuid ja rõngaid keerutades või žongleerides. Kogu seda tunnetust tahame ka teistega jagada, korraldades töötube ja treeninguid üle Eesti. Kuid nende teieni toomiseks on vaja sõiduvahendit, kuhu kogu varustus ja artistid ära mahuks.
 

Miks on Artistic Flow Studiol esinemisbussi vaja?

  • Ehitame esinemisbussi, et minna koos suure meeskonnaga esinema ja õpitube korraldama. Plaanis on ehitada 3 lisakohta, et reisima mahuks 6 inimest
  • Soovime jõuda flow-töötubadega inimesteni, et neid motiveerida üheskoos tegutsema ja aktiivset elu nautima
  • Piisavalt ruumi esinemisvarustuse vedamiseks
  • Kuna esinemised on enamasti õues ja õhtul, siis esinemisbussi eesmärk on artistidele võimaldada inimlikumaid tingimusi järgnevateks tegevusteks: riiete vahetamine, jumele viimase lihvi andmine ja keha ettevalmistamine nii füüsiliseks kui ka vaimseks katsumuseks
     


 

Miks plaanime külastada just MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi üritust 2021. a?

Laste ja Noorte Kriisiprogramm on alates 1995. aastast korraldanud tegevusi, mis pakuvad psühholoogilist tuge lähedase kaotanud lastele ja nende peredele. Nende programmides osalevad lapsed ja noored vajavad väga elamusi ja tegevusi, mis aitaks elus edasi liikuda ja enda kirge leida.

Üritusel keskendume inspireerivate mälestuste loomisele, asendades negatiivsed kogemused positiivsete elamustega esinemiste näol ja kõrvalejäetuse tunne ühtekuuluvustundega õpitubade abil.

MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi kohta täpsem info leiab SIIT. 
 


 

Eelarve esinemisbussi ehituseks ja valmimistähtaeg

Ehituse eelarve on suurusjärgus 7000 eurot. Enda sissetulekutega suudame katta peaaegu poole eelarvest, kuid ülejäänud osas vajame Teie abi. Esinemisbuss saab hooandjate abil valmis 2021. a kevadeks.
 

Kust meie ja projekti kohta lisainfot saab?

Meie loominguga saab tutvuda järgmistel lehekülgedel:

Veebileht
Blogi
Instagram
Facebook

Kõik preemiad jõuavad projekti õnnestumise korral toetajateni vastastikusel kokkuleppel!

  • 66 hooandjat
  • 4054€kogutud 4000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 31.Jan.2021