;

LukustatudПользователь  Ave Habakuk проект в категории Театр

Oleme teatrirühmitus Frank - Mirko Rajas (lavastaja), Kalju Karl Kivi (stsenograaf), Katariina Tamm (näitleja), Ave Habakuk (kultuurikorraldaja) ning Ekke Västrik (helilooja)- kelle suureks sooviks on eesti teatripublikule tutvustada visuaalteatrit- lavastusi, kus draamateatriga on tihedalt põimunud nuku-, maski- ja objektiteatri elemendid.

Meie debüütlavastus kannab nime "Lukustatud" ning põhineb Albert Camus, Fernando Pessoa ning Mirko Rajase tekstidel. Lavastus on neljast inimesest, kellel pole vaadata mujale, kui enesesse. Nukk, mida nägite ka videos (kuigi mitte veel päris terviklikul kujul), on samuti üks tegelastest, kellest saab teistele elav kuulaja, ning saatja tõe otsinguil. Nukk on ehitanud nii, et teda saab manipuleerida erinevaid tehnikaid kasutades, näiteks muutes ta inimsuuruses marionetiks, muuta vastavalt vajadusele nuku füüsilist välimust ja elustades teda - liigutades füüsiliselt nuku kehaosi.

Lavastuses on oluline roll ka helikujundusel ning helilooja Ekke Västrik on lavastuse tarvis kirjutanud originaalmuusika. Võib öelda, et lavastuses on kokku kuus tegelast: 4 näitlejat, nukk ja sulam helist ja valgusest, mis moodustab omaette karakteri, kes samuti annab olulisi impulsse mänguks.

Nagu näete käib töö lavastuse publiku ette toomise nimel! Meid on juba toetanud Kultuurkapital, aga tarvis oleks ka Sinu toetust! Hooandjaga kogutud raha on meil tarvis selleks, et maksta saali üüri eest ettevalmistusperioodil ja etenduste ajal.

// Lukustatud

// Lavastaja: Mirko Rajas (NUKU)  // Kunstnik: Kalju Karl Kivi  // Helilooja: Ekke Västrik

// Mängivad: Rainar Aasrand, Kristiina-Hortensia Port, Katariina Tamm (NUKU) ja Taavi Tõnisson (NUKU)

Esietendust plaanime 13. oktoobriks Theatrumi.

Rohkem infot leiab meie kohta aadressilt www.teaterfrank.ee ja www.facebook.com/teaterFrank

  • 33 поддержавших
  • 785€собрано от запланированных 650€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Oct.2012