;

Muusikaline tantsumuinasjutt "OmaOma" Пользователь  Annika Viibus проект в категории Театр

/.../Lahkume./ Laskume kõrgustelt, / tornidest, / ärklitest, /ateljeedest, / lõuenditelt, / pabereilt. /Alla-pärgadest, / välja-märtritest, / illusioonidest, / poosidest, / habemeist. / .../ üle treppide, kohvitasside, / alla, vabaks mööda müüride vuuke, / üle eskortide, mustade kasside - / päikesejuuksed, / päikesejuuksed ! /..../

(katkendid Arvi Siigi luuletusest „***Hüvasti kuupaistetuba!“)
 
Tere!
 
Meie oleme Mari, Luise ja Annika ning praegu loome tantsu,muusika ja visuaalkunsti etendust „OmaOma“, mis on päris meie oma oma. Etenduse teemaks on kolme noore naise rahutu igatsus olla isiklik ja aus, igatsus vabanemise järele, andumise järele, tõelisuse järele.Iseenda otsimise-leidmise-kaotamise-leidmise... teekond. Et kuidas olla Ise, kuidas ületada hirmud, kuidas ennast hoida endana....või siis mitte? Ühendame kolm erinevat väljendusvormi: muusika, tantsu ja visuaalkunsti et oma igatsused kokku panna ja jagada enda ja teineteise inspiratsiooni, kirge, hinge. Olles jaganud seda teineteisega, lavastame etenduse koos, et seda jagada ka publikuga.
Selleks, et see kõik saaks teoks nii nagu me plaanime vajame me Teie toetust ja abi, et luua selle etenduse jaoks õige atmosfääriga ruum.
 
Selleks on meil vaja:
- kuus ruutmeetrit peegelpõrandat (sellist ,mille peal Annika võib ja saab ka tantsida).
- osakesi 54 lambi valmistamiseks (Luise teeb (tinutab kokku ja valmistab tüllist ja värvilistest filtritest kuplid) need etenduse tarbeks ning valgusallikateks olemise juures kannavad lambid ka ekraani ülesannet).
- kiiku (Mari peaks enamuse etenduse ajast oma pilliga veetma lae all kiigu peal, aga see kiik tuleb meil spetsiaalselt selle tarbeks tellida).
 
Loodame väga Teie abile, et saaksime oma unistuse reaalseks muuta ja, et Teie saaksite võimaluse seda nautida.
Suur südamest tulev tänu Teile!
 
Esietendus on plaanitud 19.01.2013 Von Krahli Teatri Külgkorvi.
 
Mari Pokinen – muusika, idee, lavastaja
Annika Viibus – tants, idee, lavastaja
Luise Sommer – visuaal, idee, lavastaja
 
Tasapisi leiate meie etenduse ja meie endi kohta rohkem infot siit
 
 
 
 
  • 51 поддержавших
  • 1401€собрано от запланированных 1385€

Успешный проект

Проект был поддержан 31.Dec.2012