;

Odd Hugo debüüt-album!Пользователь  Rando Kruus проект в категории Музыка

Tervist, hea hooandja!

Meie oleme Odd Hugo.
Kollektiiv sai ametliku alguse 2012. aasta augustis. Kooseis - Rando Kruus (kitarr, ukulele, vokaal), Oliver Vare (kitarr, vokaal), Kaarlo Nõmmsalu (löökpillid), Aigor Post (trompet, flügelhorn) ja Henri Aruküla (tromboon).
Meie loodud muusikat on keeruline kindlasse žanri liigitada. Kõige lihtsamalt võiks öelda, et indie/folk/blues. Samas, sisimas paitame end mõttega, et täpset muusikastiili meie jaoks veel ei eksisteeri.

Odd Hugo on oma tegutsemisaja jooksul andnud juba mitmeid kontserte, millest erilist väljatoomist väärivad "Uue Ajastu Festival", "Tartu Muusikanädal" ja Läti linnas Ogres toimunud muusikafestival "Cita Vide '12".

2012 aasta novembris andsime omal jõul välja tasuta digitaalse EP nimega "These Grey Fields", mille jaoks lindistasime kolm lugu.
Sellest üks - "Kissing in the Falling Rain" - valiti "mb! Mercedes-Benz Mixed Tape "Fine Frequencies" compilation" kogumikule.
http://mb.mercedes-benz.com/en/mixedtape/compilation
Tegemist on rahvusvahelise edetabeliga, kuhu kandideerivad paljud kollektiivid üle kogu maailma. Iga 8 nädala tagant valitakse välja 10 parimat, kellest koostatakse üks "mixed tape"-kogumik, mida kahe kuu jooksul nende kodulehel reklaamitakse ja levitatakse. Käesolevat kogumikku laetakse alla kuni paarsada tuhat korda ning antud "mixed tape"-i abil on oma muusikat laiemale kuulajaskonnale esitada saanud ka mitmed praegu tuntud artistid.

Loodud muusikat on meil juba kogunenud rohkem kui plaadile mahuks, seega tuleb välja valida parimad lood ja need kauamängivale kogumikule salvestada. Plaan on lindistamistega alustada 2013 aasta veebruaris ja valmis plaat läheks laiali jagamisele märtsi keskel!

Hoogu andva summaga saame rentida salvetamiseks vajamineva suure, avara, sooja ja hea akustikaga ruumi, mis võimaldaks meil algmaterjali live'na salvestada. Selle hulgas oleks ka veel vajaminev salvestamistehnika (mikrofonid, puldid, monitorid), helitehnik, miksimine, masterdamine ning lõpptoodang - plaadikujundus ja trükk! Tänu teile oleks meil võimalik oma muusikat jagada nii teiega kui kogu maailmaga. Aita kaasa me muusika levikule!

Siin vajamegi Sinu abi, hea hooandja.

 

Sind tänavad südamest Aigor, Henri, Kaarlo, Oliver ja Rando.

http://www.facebook.com/oddhugoband
http://soundcloud.com/oddhugo
http://www.youtube.com/user/oddhugoband

oddhugoband@gmail.com

Hääd!
Odd Hugo

 
  • 116 поддержавших
  • 1743€собрано от запланированных 1600€

Успешный проект

Проект был поддержан 31.Jan.2013

Related projects

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

  • 147%собрано
  • 5881€поддержано
  • 5 дней осталось

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 61%собрано
  • 3061€поддержано
  • 15 дней осталось