;

Miniõpilasfirma DigitundПользователь  Anneli Tumanski проект в категории Образование

Hea Hooandja, Oleme viis Väätsa Põhikooli poissi Järvamaalt, kes asutamas miniõpilasfirmat Digitund. See on firma, mille raames käime koolides, lasteaedades, aga miks ka mitte ülikoolides digitunde andmas.  

Teie kirjutate meile oma soovist, meie valmistame tunni ette, lepime kokku aja ja hinna ning tuleme õpetama. Tore, kui teil on enda nutiseadmed - telefon, tahvelarvuti, või saame kasutada arvutiklassi. Vajadusel saame ka meie kaasa võtta tahvelarvutid. Kindlasti on põnevad loodusõpetus või matemaatika tahvelarvutis või arvutiklassis, ainealased õuetunnid QR koodi mänguga, tähtede ja numbrite tundmaõppimine jne. Märkimisväärne on meie ettevõtte juures see, et õpilane õpetab õpilast või siis õpilane õpetab õpetajat.

Nii on põnevam õpilastel õppida ning teil ja meil töötada. Teeme koolitusi ka õpetajatele erinevate veebipõhiste töövahendite kasutamise osas. Näiteks erinevad võimalused Google Drive'i keskkonnas, esitluste loomine Prezi või Padlet'iga, kodulehe, animatsioonide loomine ja veel palju muud huvitavat. Samuti oleme valmis koolitama ka teisi täiskasvanuid ja kogukonna liikmeid kasutama erinevaid seadmeid.

Raha soovime koguda õpilasfirma Digitund kodulehe loomiseks, mis on tasuline. Kodulehelt saate meie kohta rohkem infot, samuti hakkame sinna üles panema läbiviidud digitunde. Kui raha peaks kogunema rohkem, kasutame seda pulsikellade soetamiseks kehalise kasvatuse tundidesse. Meil on hea meel, kui saate meie ettevõtmisele õla alla panna ning kodulehe loomist toetada.

Leia meid Facebook’ist.